Poznaj kompleksową usługę dla biznesu AirMAX Internet

AirMAX Internet jest nowoczesną, kompleksową usługą komunikacyjną, skierowaną do klientów biznesowych i instytucjonalnych. Za jej powstanie i rozwój odpowiada firma AirMAX – polski operator, działający na rynku od wielu lat.

Wdrożenie usługi Airmax Opole Internet zwiększa komfort i efektywność pracy w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, dużych firmach i korporacjach, urzędach gmin i miast, placówkach edukacyjnych, klinikach i przychodniach oraz w wielu innych obiektach – bez względu na wielkość i branżę. AirMAX Internet to rozwiązanie wysoce elastyczne. Dzięki temu najważniejsze parametry można bez problemu dostosować do indywidulanych potrzeb i wyzwań komunikacyjnych.

AirMAX Internet – w 100% bezpieczna usługa

AirMAX Internet to w pełni bezpieczna, sprawdzona i przetestowana usługa. Stabilność i niezawodność rozwiązania gwarantują liczne, wdrożone procedury bezpieczeństwa oraz innowacyjny, zautomatyzowany system nadzoru, nadzorowany przez wewnętrzny zespół inżynierów i ekspertów technicznych. Centra danych, z których korzysta operator, są przygotowane na każdą okoliczność. W przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych zdarzeń, problem eliminowany jest natychmiast. Planowane i realizowane na bieżąco działania profilaktyczne mają dodatkowo przeciwdziałać awariom

AirMAX Internet – nie tylko Internet

Airmax Opole Internet to kompleksowe rozwiązanie, na które składają się:

 • łącza i usługi internetowe,
 • usługa dzierżawy łączy,
 • usługi głosowe,
 • usługi hostingowe
 • usługi serwisowe,
 • kolokacje serwerów (na życzenie).

Do stałej dyspozycji klienta pozostaje pomoc techniczna – nowoczesny, niezależny dział, którego specjaliści szybko i skutecznie rozwiązują zgłaszane problemy, odpowiadają na pytania, doradzają i rozwiewają wątpliwości. Połączenie następuje błyskawicznie i nie wymaga wcześniejszej konfrontacji z automatycznym asystentem.

AirMAX Internet – dlaczego warto?

 • Bezpłatny okres testowy - stnieje możliwość niezobowiązującego, bezpłatnego przetestowania usługi w swojej firmie przez okres 2 tygodni. Po tym czasie klient może podpisać umowę lub zakończyć współpracę. Przed podłączeniem umowa NIE jest wymagana.
 • Działanie w każdej lokalizacji - usługa jest w pełni pokryta zasięgiem. Działa w każdym miejscu z maksymalnym potencjałem, także w trudnych lokalizacjach, w których często są zgłaszane problemy z zasięgiem.
 • Błyskawiczne wdrożenie - prace związane z podłączeniem i wdrożeniem usługi są realizowane terminowo, szybko, sprawnie i czysto, niezależnie od lokalizacji obiektu i pomieszczenia.
 • Stała opieka techniczna - usługobiorcy mogą korzystać z kompetentnego wsparcia działu technicznego na każdym etapie wdrażania i korzystania z usługi.
 • Ultraszybkie łącza i ultraniski ping - właściwie bezkonkurencyjne parametry usługi to zasługa bezpośredniego wpięcia w światowe magistrale światłowodowe. Transfery wynoszą 10 Gb, a czasem nawet więcej.
 • Jakość gwarantowana przez SLA - umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreement), w połączeniu z wysokimi standardami operatora, to pewność maksymalnej stabilności i stałej dostępności usługi AirMAX Internet przez cały okres obowiązywania umowy.

Porozmawiaj z doradcą AirMAX Internet

Doradca opowie Ci o szczegółach oraz przygotuje ofertę skrojoną pod Twoje wymagania, potrzeby i wyzwania. Będziesz też mógł od razu rozpocząć bezpłatny okres testowy. Posiadasz siedzibę w woj. dolnośląskim? Zachęcamy do zapoznania się z naszym flagowym produktem - ultraszybkim, niezawodnym i stabilnym Internetem światłowodowym, dostępnym we Wrocławiu i w innych miastach Dolnego Śląska.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 12019
Lech
Z firmą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie, co potwierdzają airmax internet opinie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
Paweł
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie epidemii. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
Halina
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
Krystyna
Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – super. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem Airmax Internet jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale dział techniczny Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić.
Marek
Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax internet usterki mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały bardzo krótko. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam łącze Airmax.
Rafał
Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
Radosław
Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
Krystyna
Od początku współpracy firma Airmax zaskakuje zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Ja polecam .
Aleksander
Od razu mówię, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego poczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku fantastycznie przez 24h/7. Prędkość internetu też jest zgodna z deklaracjami, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło błyskawicznie. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
Kazimierz
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości wypluwa je konkurencja. Sam od niemal roku posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Dolnego Śląska polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
Zdzisław
Jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
Wacław
Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się niespełna rok temu. Przedtem obserwowałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wiarygodnych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A prawdę mówiąc to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 1 miesiąc. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że mam prawo rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile dobrze pamiętam. Brawo za to! Dzisiaj posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w biurze. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. W asortymencie znajdują się rozmaite typy zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla osób z Opola.
Gabriel
Używam i gorąco polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Mogę przysiąc, że nigdy w życiu nie spotkałem tak szybkiego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na doskonałą obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą autentyczne osoby, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny AIRMAX internet login znalazłem w umowie.
Lech
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza rodzina. W soboty i niedziele praktycznie cały czas siedzimy w necie. No i każdego wieczoru oglądamy filmy na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę przygotowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na pochwałę zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś urocza doradczyni. Jeśli chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert konkurencyjnych firm, a dzisiaj oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Gorąco polecamy! Rodzinka z Dolnego Śląska.
Emanuel
Jakiś rok temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Uważam, że co najmniej połowa to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest dobrym źródłem informacji.
Cezary
Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto przed rozpoczęciem współpracy zawnioskować o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez jakieś pół miesiąca zanim związałem się umową. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, jednak jestem pewny, że w zakładach pracy też się dobrze sprawdzi.
Iwona
Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem architektem i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Usługa bez porównania z największymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę sprawdzić o Airmax opinie, tych rzetelnych zalecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja zapytałem.
Grażyna
Airmax internet opinie ma fantastyczne, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się za jakiś czas, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale nie narzekam. Pod względem finansowym też wydaje się ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
Ewa
Z usługą Airmax mam styczność już od ponad 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie, co udowadniają airmax internet opinie. Szybkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli uczciwie uważam. Ja polecam.
Sebastian
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w covidowych czasach. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
Jacek
Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy Internet z T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po kilku tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również samą firmę.
Beata
Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by dograć warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam.
Michał
Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax internet przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
Kamil
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
Marcin
Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
Halina
Od początku współpracy Airmax zaskakuje mnie bezproblemową i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Ja polecam .
Włodzimierz
Od razu zaznaczam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego przejrzałem opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W warunkach umowy miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Podkreślam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu na najwyższym poziomie przez cały czas. Prędkość internetu też jest ok, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
Krystyna
Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród topowych polskich marek telekomunikacyjnych. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne opinie o airmax.pl, ale mam wrażenie, że w większości napisała je konkurencja. Wiem, bo sam od lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
Małgorzata
Jeżeli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak różne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie www przedsiębiorstwa. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
Marceli
Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się niespełna rok temu. Wcześniej obserwowałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 30 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że mam prawo rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus światłowód w domu. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. W asortymencie znajdują się różne typy zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo świetnie nadaje się dla mieszkańców dużych miejscowości.
Andrzej
Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
Andrzej
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 5-tka. W wolnym czasie właściwie wszyscy jednocześnie jesteśmy w necie. No i prawie codziennie oglądamy filmy na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję dostosowaną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na pochwałę zasługuje kontakt z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna dusza. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert konkurencji, a przy obecnej drożyźnie oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Dajemy 5 z plusem! Rodzina z Bolesławca.
Joanna
Kilka lat temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i super mi się pracowało. Nie bierzcie pod uwagę tylko tego, co ludzie bez podawania swoich danych wypisują w sieci. Według mnie większość to bzdury pisane przez kogoś, kto najpewniej nigdy nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim miejscem na poszukiwanie informacji.
Kajetan
W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale na 100%, że w siedzibach firm też się znakomicie sprawdzi.
Marta
Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Radzę poczytać na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas i ochotę poznać o Airmax opinie, tych przydatnych rekomenduję szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
Gustaw
Airmax internet opinie ma w większości bardzo pozytywne, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się w przyszłości, bo właśnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet działa zgodnie z obietnicami. Pod względem cen też wydaje się jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma zaskakująco dobre...
Edward
Z usługami Airmax mam styczność już od 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Awaryjność zerowa, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli super. Naprawdę polecam.
Krystian
Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i bardzo niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
Lech
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax.
Dominik
Godny zaufania dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu.
Jacek
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Airmax internet problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
Zuzanna
Korzystam z usług Airmax już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
Zdzisław
Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
Bartłomiej
Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
Piotr
Aż mi głupio, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Odnalazłem więc opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bezawaryjnie przez cały dzień. Szybkość łącza też zgadza się z deklaracjami, sprawdzam czasem tutaj. Podłączenie internetu airmax jest mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
Jacek
Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Miałem też okazję przeczytać mało pochlebne komentarze o internecie Airmax, jednak jestem niemal pewny, że w większości tworzy je konkurencja. Wiem, bo sam od miesięcy posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
Dominik
Jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie świetne warunki. Zastanawia mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie najważniejszy. Jest stale rozwijany. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził szybkość łącza!
Beniamin
Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w zasadzie to nie ryzykowałem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 1 dzień. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na darmowy okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Operator oferuje różne zestawy. Ja wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
Rudolf
Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Serio nigdy wcześniej nie używałem tak rewelacyjnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login sprawdziłem w umowie.
Jan
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza gromadka. W wolne dni w zasadzie non stop jesteśmy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. W związku z tym mieliśmy naprawdę spore oczekiwania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymaganiami. Otrzymaliśmy propozycję skonfigurowaną tak, że naprawdę nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś miła konsultantka. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych dostawców internetu, a w dzisiejszych czasach oszczędności są bardzo ważne. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. W 100% polecamy! Rodzina z Wrocławia.
Damian
Kiedyś skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska wypisują w sieci. W mojej ocenie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji.
Mariusz
Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty mierników szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto przed podpisaniem umowy zapytać o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem internet od airmax zupełnie za darmo przez jakieś 2 tygodnie zanim związałem się umową. Kończąc już, dodam tylko, że użytkuję Airmax internet w domu, jednak jestem pewny, że w biznesie też się nieźle sprawdzi.
Eugeniusz
Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem back-end developerem i pracuję na home office, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z największymi dostawcami światłowodu na Dolnym Śląsku. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie ochotę sprawdzić o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników zalecam szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja zapytałem.
Edward
Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest w praktyce, przekonam się niebawem, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale dla gamerów – MEGA. Pod względem finansowym też wydaje się ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma rewelacyjne...
Kamil
Z usługami Airmax mam styczność już od 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - równym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli w porządku. Naprawdę polecam.
Alfred
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
Krystian
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
Mieczysław
Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.
Monika
Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax internet problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax.
Kajetan
Korzystam z usług Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
Marceli
Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest niezawodny. Chyba nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają idealnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez przerw. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
Ferdynand
Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam .
Marceli
Aż mi głupio, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Odnalazłem więc opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W warunkach umowy miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślam, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku na najwyższym poziomie przez 24h/7. Szybkość łącza też jest taka jak obiecano, speed testy to potwierdzają. Podłączenie internetu airmax było mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
Filip
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w czołówce polskich dostawców internetu. Natrafiłem też na niezbyt dobre komentarze o internecie Airmax, jednak sądzę, że w większości pisze je konkurencja. Sam od kilkunastu miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia kabli.
Robert
Jeżeli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście świetne warunki. Zastanawia mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak różne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie www przedsiębiorstwa. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest kwestią priorytetową. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził prędkość łącza!
Agnieszka
Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się parę miesięcy temu. Wcześniej śledziłem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wartościowych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w sumie to nie ryzykowałem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 14 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przyznano mi darmowy okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Na ten moment mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w domu i firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. W ofercie operatora znajdują się różne zestawy. Ja zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jesr polecany dla klientów indywidualnych z dużych miast.
Dominik
Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
Aleksander
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza rodzina. W wolnym czasie praktycznie cały czas siedzimy w sieci. I wiadomo każdego wieczoru oglądamy filmy i seriale na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę skrojoną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś profesjonalna doradczyni. Jeśli zaś chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników konkurencyjnych firm, a w kryzysie gospodarczym oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Gorąco polecamy! Rodzinka z Dolnego Śląska.
Krystian
Parę miesięcy temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest najlepszym źródłem informacji.
Irena
Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to sądzę, że warto przed podłączeniem usługi spytać o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania usługi, wiadomo niezobowiązującego. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem usługę zupełnie za darmo przez jakieś 14 dni zanim związałem się umową. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, ale jestem pewny, że w biurach też się bardzo dobrze sprawdzi.
Paweł
Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi operatorami internetu światłowodowego w Opolu. Polecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poprzeglądać o Airmax opinie, tych przydatnych polecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
Karol
Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest naprawdę, przekonam się jeszcze w tym miesiącu, bo aktualnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale nie mogę narzekać. Pod względem finansowym też wydaje się przyzwoicie. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma mega...
Józef
Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie, co pokazują airmax internet opinie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę spoko. Polecam każdemu.
Teodor
Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach epidemii. Usługę wykonano sprawnie - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
Dariusz
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas super szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
Anna
Naprawdę godny polecenia operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu.
Ireneusz
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax internet zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax.
Aleksander
Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
Jolanta
Upłynęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
Lech
Od początku współpracy Airmax zaskakuje mnie bezproblemową i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać .
Janina
Przyznam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Przejrzałem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) uważam, że nie są one wcale wyolbrzymione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Dodam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu płynnie przez całą dobę. Prędkość internetu też jest zgodna z umową, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax przebiegło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
Łukasz
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w ścisłej czołówce polskich dostawców internetu. Widziałem też nieciekawe komentarze o internecie Airmax, jednak wydaje mi się, że w większości opublikowała je konkurencja. Sam od przeszło roku posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszy. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
Jan
Jeśli chodzi o stosunek jakość-cena internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie godne uwagi warunki. Nie mam pojęcia czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest bardzo ważny. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
Łukasz
Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się parę miesięcy temu. Przedtem czytałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wartościowych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A w sumie to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 14 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przyznano mi nieodpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile dobrze pamiętam. Brawo za to! Na ten moment posiadam Airmax internet w telefonie oraz stacjonarny w biurze. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. Do wyboru pozostają rozmaite typy zestawów. Ja zdecydowałem się na zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jesr polecany dla osób z dużych miast.
Katarzyna
Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy w życiu nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
Ryszard
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-tka. W wolnym czasie w zasadzie wszyscy jednocześnie siedzimy w sieci. I wiadomo często oglądamy filmy i seriale na Netflixie lub Disney+. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna specjalistka. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników innych dostawców internetu, a przy obecnej drożyźnie oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Dajemy 5 z plusem! Rodzinka z Wrocławia.
Zenon
Kiedyś skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i było ok. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie bez imion i nazwisk wypisują w sieci. Sądzę, że co najmniej połowa to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem informacji.
Waldemar
W 100% polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podłączeniem usługi zawnioskować o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez około 14 dni zanim podpisałem umowę. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, jednak myślę, że w siedzibach firm też się dobrze sprawdzi.
Jadwiga
Mam od Airmax internet światłowodowy. Jestem backendowcem i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość urządzeń i nie wpływa to na komfort korzystania ze światłowodu. Parametry bez porównania z wielkimi dostawcami światłowodu we Wrocławiu. Polecam poczytać na oficjalnej stronie operatora, jak działa internet Airmax, a jeśli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych pisanych przez autentycznych klientów polecam szukać wyłącznie na tej stronie. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
Bolesław
Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w rzeczywistości, dowiem się w niedalekiej przyszłości, bo właśnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale pracuje mi się super. Finansowo też jest jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma obiecujące...
Ignacy
Z firmą Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co istotne - takim samym poziomie, co potwierdzają airmax internet opinie. Prędkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
Seweryn
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano błyskawicznie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
Hilary
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax.
Tomasz
Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam.
Donald
Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax internet przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax.
Jan
Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu.
Seweryn
Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam.
Janina
Od dnia zawarcia umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa ok i bardzo szybko – zgodnie z umową. Polecam .
Kamil
Przyznaję się bez bicia, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego odnalazłem opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przedstawionej ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bez zarzutu przez cały czas. Prędkość internetu też odpowiada przedstawionym warunkom, testuję co jakiś czas na tej stronie. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło na następny dzień. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
Marta
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród czołowych polskich dostawców internetu. Trafiłem też na negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości zamieściła je konkurencja. Sam od dłuższego czasu mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
Ewa
Jeśli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie atrakcyjne warunki. Tym bardziej dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie najważniejszy. Jest coraz większy. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził jakość łącza!
Teodor
Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się jakieś dwa lata temu. Przedtem byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wartościowych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A w sumie to nie było ryzyko, ponieważ na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 14 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Na ten moment posiadam Airmax internet w telefonie oraz stacjonarny w firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Ofertę tworzą rozmaite rodzaje zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jesr polecany dla klientów z dużych miast.
Elżbieta
Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
Olaf
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza czwórka. W weekendy i święta w zasadzie bez przerwy siedzimy w sieci. I wiadomo często oglądamy filmy i seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dobraną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma konsultantka. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników innych dostawców internetu, a obecnie oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Zgodnie dajemy 5*! Rodzinka z Wrocławia.
Wacław
Dawno temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. W mojej ocenie niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
Arkadiusz
Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto wcześniej dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. W moim przypadku nie było problemu – testowałem airmax internet za free przez jakieś kilkanaście dni zanim związałem się umową. P.S. Mam Airmax internet w domu, jednak sądzę, że dla przedsiębiorcy też się znakomicie sprawdzi.
Maksymilian
Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem grafikiem i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu światłowodowego w woj. dolnośląskim. Radzę poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych rzetelnych rekomenduję szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja poprosiłem.
Marceli
Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w rzeczywistości, dowiem się w przyszłości, bo właśnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale mój internet to jakiś demon prędkości 😉. Pod względem cen też jest jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma ekstra...
Seweryn
Z firmą Airmax jestem związany już od kilku lat, więc uważam, że mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na bardzo dobrym i co istotne - niezmiennym poziomie, co potwierdzają airmax internet opinie. Szybkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do działania Internetu, czyli rewelacja. Naprawdę polecam.
Bartłomiej
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono sprawnie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
Joachim
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
Seweryn
Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax błyskawicznie sprawdził błąd i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Oczywiście polecam.
Danuta
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Airmax internet problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
Zdzisław
Korzystam z usług Airmax już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.
Edward
Minęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Popularni operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
Marian
Od początku spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa bardzo dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Śmiało mogę polecić .
Janusz
Powiem wam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Postanowiłem więc poczytać opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bez zarzutu przez cały czas. Szybkość łącza też się zgadza z umową, testuję co jakiś czas na tej stronie. Podłączenie internetu airmax było błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
Adam
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich dostawców internetu. Natrafiłem też na niezbyt dobre komentarze o internecie Airmax, jednak sądzę, że w większości pisze je konkurencja. Sam od jakiegoś czasu posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
Bartosz
Jeśli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie znakomite warunki. Nie mam pojęcia z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
Danuta
Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej szukałem jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wartościowych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w sumie to nie ryzykowałem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 14 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na darmowy okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Brawo za to! Na ten moment mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w biurze. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Oferta obejmuje różne zestawy. Ja zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jesr polecany dla osób z dużych miast.
Lucjan
Mam i polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Przysięgam, że nigdy w życiu nie miałem tak niezawodnego internetu! Polecam tego dostawcę też ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jak użytkownik woli pisać niż rozmawiać, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login miałem w umowie.
Natalia
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza familia. W weekendy i święta w sumie na okrągło jesteśmy w necie. No i codziennie oglądamy filmy na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję dopasowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na pochwałę zasługuje kontakt z pracownikami Airmaxa. Z BOK-iem Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś zaangażowana osoba. Jeśli chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert innych operatorów, a przy obecnej inflacji oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. U żadnego dużego dostawcy nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Wystawiamy 5-tkę! Rodzina z Opola.
Janina
Kiedyś miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo wypisują w sieci. Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne nigdy nie miał internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
Edward
W 100% polecam internet Airmax! Zresztą wyniki speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy zapytać obsługę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem internet od airmax zupełnie bezpłatnie przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. P.S. Posiadam Airmax internet w domu, jednak myślę, że w biurach też się świetnie sprawdzi.
Janina
Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem projektantem wnętrz i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bez porównania z wielkimi dostawcami światłowodu w woj. dolnośląskim. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych pisanych przez autentycznych klientów najlepiej szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
Grażyna
Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w praktyce, przekonam się za jakiś tydzień, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale pracuje mi się super. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
Hubert
Z usługą Airmax mam kontakt już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie, co udowadniają airmax internet opinie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić.
Jarosław
Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie ograniczonego ruchu. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
Emanuel
Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
Klaudiusz
Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem Airmax Internet jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić.
Justyna
Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od 2 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Airmax internet problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax.
Waldemar
Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
Barbara
Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest niezawodny. Chyba nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają idealnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez przerw. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
Ignacy
Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
Dionizy
Przyznaję się, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przeczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bezawaryjnie przez cały dzień. Prędkość internetu też jest zgodna z ofertą, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax było błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
Monika
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się wśród czołowych polskich dostawców internetu. Trafiłem też na negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości zamieściła je konkurencja. Sam od przeszło roku mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
Grzegorz
Jeśli chodzi o stosunek cen do jakości internetu w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie doskonałe warunki. Nie mam pojęcia dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie www dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest stale rozwijany. A i ja kupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził jakość łącza!
Olgierd
Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, bo mieszkam w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek wybrałem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że dostałem w prezencie bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus internet stacjonarny w firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment firmy obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
Bernard
Używam i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Mogę przysiąc, że nigdy w życiu nie widziałem tak niezawodnego internetu! Polecam firmę AIRMAX również ze względu na profesjonalną obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeśli użytkownik woli załatwić sprawę online, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Indywidualny AIRMAX internet login miałem w umowie.
Sebastian
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza rodzina. W weekendy i wieczorami praktycznie wszyscy jednocześnie siedzimy w sieci. I wiadomo każdego wieczoru oglądamy filmy i seriale na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę skrojoną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś profesjonalna doradczyni. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników konkurencyjnych firm, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności są priorytetem. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Od nas macie 5 gwiazdek! Rodzinka z Dolnego Śląska.
Dariusz
Kiedyś miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie anonimowo wypisują w sieci. Sądzę, że zdecydowana większość to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
Franciszek
Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, ale uważam, że dla przedsiębiorcy też się doskonale sprawdzi.
Danuta
Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem designerem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Bez porównania z innymi operatorami internetu światłowodowego w dolnośląskim. Koniecznie poczytajcie na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych autentycznych najlepiej szukać tylko tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja tak zrobiłem.
Leszek
Airmax internet opinie ma bardzo dobre, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za parę dni, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale będę się zastanawiać co dalej. Cenowo też wydaje się w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma zaskakująco dobre...
Gustaw
Z usługami Airmax mam styczność już od kilku lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - stabilnym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
Arnold
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w czasach epidemii. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i przekopywania ziemi. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i znająca się na rzeczy obsługa. Ja polecam Airmax internet.
Maria
Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
Daniel
Rzetelny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to jest przepaść. Polecam.
Konrad
Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Airmax internet zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
Grażyna
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
Klaudiusz
To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
Ignacy
Od początku współpracy spotykamy się z bezproblemową i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać Airmax internet opinie najlepsze!
Jolanta
Powiem wam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Postanowiłem więc poczytać opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) myślę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku bez zarzutu przez cały czas. Szybkość łącza też się zgadza z umową, testuję co jakiś czas na tej stronie. Podłączenie internetu airmax było błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
Cyprian
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w gronie najlepszych polskich dostawców internetu. Miałem też okazję przeczytać mało pochlebne komentarze o internecie Airmax, jednak mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Sam od ponad roku posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Dolnego Śląska polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
Lech
Jeżeli chodzi o ceny internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaoferować mieszkańcom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie rewelacyjne warunki. Nie wiem z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak skrajne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można znaleźć na stronie operatora. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest sprawą najważniejszą. Jest cały czas rozwijany. Na koniec dodam tylko, że mam zestaw internet plus antena zewnętrzna, bo zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten) tylko potwierdził jakość łącza!
Natalia
Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się niespełna rok temu. Wcześniej obserwowałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A prawdę mówiąc to nie było ryzyko, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 1 miesiąc. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że mam prawo rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Dzisiaj mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w domu. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. W asortymencie znajdują się różne rodzaje zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla mieszkańców Opola.
Dorota
Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Słowo daję, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login jest podany w umowie.
Anna
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 5-osobowa rodzina. W weekendy i święta właściwie na okrągło jesteśmy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję dopasowaną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z pracownikami Airmaxa. Z BOK-iem Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś zaangażowana dusza. Jeśli chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencji, a przy obecnej inflacji oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. U żadnego dużego dostawcy nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Od nas 5*, bo nie da się dać 6 😉! Rodzina z Bolesławca.
Olaf
Nie tak dawno temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i było ok. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk wypisują w sieci. Moim zdaniem co najmniej połowa to bajki opowiadane przez kogoś, kto prawdopodobnie nigdy nie posiadał internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem wiedzy.
Ewa
Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale na 100%, że w biurze też się znakomicie sprawdzi.
Witold
Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem grafikiem i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi operatorami internetu światłowodowego w woj. dolnośląskim. Zalecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę poznać o Airmax opinie, tych przydatnych zalecam szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
Alfred
Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w rzeczywistości, dowiem się w niedalekiej przyszłości, bo na razie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internet jest ultra szybki. Pod względem finansowym też jest super. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma super...
Edward
Z firmą Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie, co potwierdzają airmax internet opinie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez zastrzeżeń. Polecam.
Robert
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
Szymon
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
Maksymilian
Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem Airmax Internet jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Play’a to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić.
Ignacy
Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Airmax internet problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax.
Albert
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.
Jolanta
To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest niezawodny. Ani razu nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam.
Norbert
Od momentu podpisania umowy firma zaskakuje nas miłą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa super i odpowiednio szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
Zofia
Przyznam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Przejrzałem więc opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) uważam, że nie są one ani trochę przesadzone. Według ustaleń miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Dodam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie płynnie przez całą dobę. Szybkość łącza też jest zgodna z umową, sprawdzam regularnie speed testem. Podłączenie internetu airmax nastąpiło na następny dzień. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
Oskar
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w gronie najlepszych polskich dostawców internetu. Spotkałem też negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości zamieszcza je konkurencja. Sam od niemal roku mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Dolnego Śląska polecić jakiś światłowód, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
Igor
Jeżeli chodzi o stosunek jakość-cena internetu w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie godne uwagi warunki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niejednoznaczne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie www firmy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
Aleksandra
Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się jakiś rok temu. Wcześniej szukałem jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 30 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że mogę rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus światłowód w domu i firmie. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. Oferta obejmuje różne typy zestawów. Ja zamówiłem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo świetnie nadaje się dla klientów indywidualnych z dużych miejscowości.
Agnieszka
Używam i polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Cenię firmę AIRMAX również ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeśli ktoś woli załatwić sprawę online, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
Zbigniew
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 4-ka. W weekendy praktycznie cały czas siedzimy w internecie. Do tego każdego wieczoru oglądamy seriale na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na uznanie zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna doradczyni. Z kolei co do opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji konkurencyjnych firm, a aktualnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Od nas macie 5 gwiazdek! Rodzinka z Dolnego Śląska.
Anna
Kilka lat temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i super mi się pracowało. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie bez podawania swoich danych wypisują w sieci. W mojej ocenie większość to wypociny kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem informacji.
Marek
Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testów szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto przed podpisaniem umowy zwrócić się do konsultanta o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez jakieś 2 tygodnie zanim związałem się umową. P.S. Ja akurat użytkuję Airmax internet w domu, jednak na 100%, że w działalności gospodarczej też się okej sprawdzi.
Bronisław
Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem inżynierem i pracuję w trybie hybrydowym, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Jakość usług bez porównania z dominującymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas przejrzeć o Airmax opinie, tych wartościowych radzę szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
Cyprian
Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest w praktyce, dowiem się już wkrótce, bo na razie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale bardzo polecam. Pod względem cen też jest super. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma doskonałe...
Borys
Z usługami Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - stabilnym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli ok. Oczywiście polecam.
Mikołaj
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w covidowych czasach. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
Jan
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
Radosław
Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą Airmax Internet jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Posiadając do tej pory internet w domu z T-Mobile to naprawdę jest przepaść. Polecam.
Borys
Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax internet przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax.
Patryk
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.
Paulina
Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest stabilny. Nigdy nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to polecam. Pozdrawiam.
Sebastian
Od samego początku Airmax zaskakuje mnie empatyczną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Polecam .
Leszek
Przyznaję się, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przeczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bezawaryjnie przez cały dzień. Prędkość internetu też się zgadza z umową, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax było ekstra szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
Alfred
Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród topowych polskich marek telekomunikacyjnych. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne komentarze o internecie Airmax, jednak mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Wiem, bo sam od kilku miesięcy posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
Franciszek
Jeżeli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie świetne warunki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niejednoznaczne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie www firmy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest główną misją. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
Iwona
Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w zasadzie to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 1 dzień. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że dostałem w prezencie bezpłatny okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu i firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment firmy obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla klientów indywidualnych z większych miejscowości.
Bogdan
Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Serio nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
Bogumił
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza szóstka. W dni wolne od pracy właściwie wszyscy naraz jesteśmy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie lub Disney+. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję opracowaną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś fantastyczna specjalistka. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencji, a w obecnych czasach oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Oceniamy internet Airmax na 5/5! Rodzina z Bolesławca.
Dionizy
Nie tak dawno temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Według mnie zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest najlepszym źródłem wiedzy.
Aleksander
W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi zapytać obsługę o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. P.S. Posiadam Airmax internet w domu, ale myślę, że w biurze też się świetnie sprawdzi.
Aleksandra
Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem back-end developerem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Bez porównania z pozostałymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Koniecznie poczytajcie na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych autentycznych najlepiej szukać tylko tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem za free.
Marian
Airmax internet opinie ma pierwszorzędne, a jak jest w praktyce, przekonam się za jakiś czas, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet śmiga. Pod względem finansowym też wydaje się ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
Jerzy
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - równym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Naprawdę polecam.
Sebastian
Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
Elżbieta
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam ultra szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
Franciszek
Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem Airmax Internet jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu.
Aleksy
Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax internet przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax.
Dawid
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pomieszczeniu.
Błażej
To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, monitoring - wszystko działa bez zacięcia. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiam.
Marceli
Od dnia zawarcia umowy Airmax zaskakuje mnie życzliwą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa ok i bardzo szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam .
Feliks
Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Odnalazłem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) uważam, że nie są one wcale wyolbrzymione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu fantastycznie przez całą dobę. Prędkość internetu też jest taka jak obiecano, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax było mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
Benedykt
Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich dostawców internetu. Natrafiłem też na niezbyt dobre komentarze o internecie Airmax, jednak sądzę, że w większości pisze je konkurencja. Sam od jakiegoś czasu posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
Danuta
Jeżeli chodzi o stosunek jakość-cena internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie godne uwagi warunki. Dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niespójne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie internetowej marki. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest sprawą najważniejszą. Jest ciągle rozszerzany. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
Ignacy
Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w zasadzie to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 1 dzień. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że dostałem w prezencie nieodpłatny okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu i firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. Asortyment firmy obejmuje różne typy zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jest zalecany dla klientów indywidualnych z większych miejscowości.
Irena
Używam i gorąco polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Mogę przysiąc, że nigdy wcześniej nie spotkałem tak szybkiego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą autentyczne osoby, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login znalazłem w umowie.
Cyprian
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza familia. W wolne dni właściwie non stop jesteśmy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie lub Disney+. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję skrojoną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś profesjonalna specjalistka. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencji, a w dzisiejszych czasach oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. Od nas macie 5 gwiazdek! Rodzina z Bolesławca.
Katarzyna
Nie tak dawno temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska piszą w sieci. Według mnie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji.
Alicja
Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto przed rozpoczęciem współpracy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez jakieś pół miesiąca zanim związałem się umową. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, jednak jestem pewny, że w firmie też się doskonale sprawdzi.
Beniamin
Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem specjalistą IT i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by poznać o Airmax opinie, tych przydatnych najlepiej szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
Irena
Airmax internet opinie ma pierwszorzędne, a jak jest naprawdę, przekonam się niebawem, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale naprawdę jest sztosik. Cenowo też wydaje się w porządku. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma mega...
Szymon
Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 4 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co ważne - takim samym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Prędkość łączy deklarowana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
Bogdan
Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tej pandemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
Maksymilian
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Mamy teraz ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax.
Ludwik
Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – super. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem Airmax Internet jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu.
Adam
Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Airmax internet zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
Beniamin
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Usługa działa bez problemów, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dobrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.
Bartosz
Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
Marceli
Od początku mam zawsze do czynienia z miłą i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa bardzo dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Polecam .
Ryszard
Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Odnalazłem więc opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) myślę, że nie są one ani trochę przesadzone. W przedstawionej ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bez zarzutu przez cały czas. Prędkość internetu też jest taka jak obiecano, testuję co jakiś czas na tej stronie. Wdrożenie internetu airmax odbyło się na następny dzień po złożeniu zamówienia. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
Mateusz
Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród topowych polskich marek telekomunikacyjnych. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Wiem, bo sam od ponad roku mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
Anna
Jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
Cezary
Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się niespełna rok temu. Przedtem dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość kłopotliwej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wiarygodnych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A prawdę mówiąc to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 1 miesiąc. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że mam prawo rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile dobrze pamiętam. Sztos! Dzisiaj posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w domu i firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. Operator oferuje rozmaite typy zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów indywidualnych z większych miast.
Ferdynand
Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
Klaudiusz
Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza familia. W dni wolne od pracy w sumie wszyscy naraz jesteśmy w necie. No i codziennie oglądamy filmy na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję opracowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na pochwałę zasługuje kontakt z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś fantastyczna dusza. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert innych operatorów, a w obecnych czasach oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Wystawiamy 5-tkę! Rodzina z Opola.
Bartosz
Parę lat temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Moim skromnym zdaniem co najmniej połowa to wypociny kogoś, kto na bank w życiu nie testował internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest dobrym źródłem informacji.
Henryk
Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą wyniki speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed rozpoczęciem współpracy zapytać obsługę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem łącze za darmo przez około pół miesiąca zanim podpisałem umowę. P.S. Posiadam Airmax internet w domu, jednak na 100%, że w pracy też się świetnie sprawdzi.
Ewa
Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Radzę poczytać na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas i ochotę sprawdzić o Airmax opinie, tych przydatnych rekomenduję szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
Amadeusz
Airmax internet opinie ma rewelacyjne, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się już wkrótce, bo właśnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale net pędzi jak szalony. Pod względem cen też wydaje się jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma super...
Zuzanna
Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie, co ukazują airmax internet opinie. Prędkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę spoko. Polecam każdemu.
Magdalena
Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej epidemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
Bolesław
Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
Benedykt
Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem Airmax Internet jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu.
Ryszard
Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax internet zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax.
Gustaw
Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
Aleksandra
Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam.
Edward
Od 1. dnia mam zawsze do czynienia z otwartą na potrzeby i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić .
Bartosz
Od razu mówię, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego poczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W ofercie miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku fantastycznie przez 24h/7. Szybkość łącza też jest taka, jak miała być, speed testy to potwierdzają. Podłączenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
Gustaw
Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich operatorów. Natrafiłem też na niepochlebne opinie o airmax.pl, ale dam sobie rękę uciąć, że w większości zamieszcza je konkurencja. Ja od paru lat mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia infrastruktury kablowej.
Piotr
Jeżeli chodzi o ceny internetu w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście rewelacyjne warunki. Nie wiem dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak skrajne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można znaleźć na stronie www operatora. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest cały czas rozwijany. Na koniec dodam tylko, że mam zestaw internet plus antena zewnętrzna, bo zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten) tylko potwierdził prędkość łącza!
Kamil
Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się kilka miesięcy temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, bo mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych rzetelnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A właściwie to nie było ryzyko, bo na początek wybrałem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 7 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przysługuje mi bezpłatny okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Teraz mam Airmax internet w telefonie plus internet stacjonarny w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment firmy obejmuje różne rodzaje zestawów. Mój wybór to zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
Borys
Mam i polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Przysięgam, że nigdy w życiu nie miałem tak rewelacyjnego internetu! Polecam tego dostawcę też ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jak użytkownik woli pisać niż rozmawiać, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login sprawdziłem w umowie.
Mieczysław
Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-tka. W weekendy praktycznie wszyscy naraz siedzimy w internecie. Do tego każdego wieczoru oglądamy seriale na Netflixie lub Disney+. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę stworzoną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na uznanie zasługuje komunikacja z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna specjalistka. Z kolei co do opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji konkurencyjnych firm, a aktualnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Dajemy 5 z plusem! Rodzinka z Dolnego Śląska.
Irena
Parę miesięcy temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i super mi się pracowało. Nie bierzcie pod uwagę tylko tego, co ludzie bez podawania swoich danych piszą w sieci. W mojej opinii większość to bzdury pisane przez kogoś, kto pewnie w życiu nie miał okazji korzystać z internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest wiarygodnym źródłem wiedzy.
Aleksander
Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto wcześniej poprosić doradcę o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. U mnie nie było problemu – testowałem airmax internet za 0 zł przez jakieś kilkanaście dni zanim związałem się umową. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, jednak uważam, że dla przedsiębiorcy też się doskonale sprawdzi.
Antoni
Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem projektantem wnętrz i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bez porównania z wielkimi dostawcami światłowodu w naszym kraju. Radzę poczytać na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych pisanych przez autentycznych klientów rekomenduję szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
Szymon
Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest w praktyce, przekonam się już wkrótce, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale jestem zadowolony. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma rewelacyjne...
Alfred
Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - stałym poziomie, co pokazują airmax internet opinie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli uczciwie uważam. Polecam.
Paweł
Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
Adolf
Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.

Oceń operatora


dodaj też opinię


Dąbrówka Łubniańska Zduny Dylów Rządowy Księginice Zimnice Małe Rakowice Droglowice Bojanów Browiniec Polski Kościuszków Cyprzanów Przecznica Parzewnia Wrocław (Fabryczna) Kamieńsk Osła Kalno Przylesie Siedlisko Klasak Kolonowskie Piecowice Mirków Prudnik Sołtysy Stara Obra Twardów Rynarcice Morów Buków Sułków Panków Modlęcin Wróblew Zachełmie Milin Wojcieszyce Obora Borkowice Bożanów Lasowice Turza Śląska Kościelniki Dolne Gnojna Karski Miechów Dryżyna Leziona Wielowieś Mikowice Golanka Dolna Antopol Piaski Zmyślona Osiek Bogusławice Pieszyce Jankowy Nowy Dwór Żołędnica Tuły Dubidze Golczowice Czechy Dalków Brzeg Łężce Rożenno Wodników Górny Grzegorzów Krzywiczyny Chwalibożyce Mokronos Dolny Szklarka Mielęcka Racławiczki Kobiele Małe Jezierzany Baborów Mroczkowice Gajnik Krzywa Ścinawa Mała Biały Kościół Grochowice Krężoły Brynica Piersna Gajewniki Wrocław (Krzyki) Kopydłów Zagrodno Wąsosz Dolny Siestrzechowice Sieniawa Żarska Biskupice Gęsice Mnichów Radocin Młodoszowice Kliszkowice Małe Żmigródek Brochocin Borek Strzeliński Zawiszów Zaborów Radziechów Radlin Brzeźce Przedborowa Latkowa Józefów Słone Cienia Mnichowice Gierałcice Kujawy Raciborowice Dolne Burgrabice Mokry Dwór Bielice Dubidze-Kolonia Mokre Kalinowice Młynarka Zbica Jankowice Myszowice Topolice Dobrodzień Toporów Bielice Brzeziny Nowe Kuźnia Raciborska Miłków Sidzina Prusice Gościce Brzeg Głogowski Dzikowa Maniów Mały Piotrowice Świdnickie Krzepice Golczowice Śmiałowice Bierzów Słoszów Pisarzowice Waleńczów Tworków Michałowice Dalków Ruja Grzybki Brzezinka Równe Księginice Skomlin Pniewie Gębice Proślice Karpacz Henryków Radostów Dolny Ligotka Józefina Jutrzyna Bilew Nowa Wieś Księżyce Ochodze Śmieciak Sadów Drogoszów Kopice Stramnice Witostowice Jadwisin Dzierżkowice Zamysłów Skarbimierz-Osiedle Pasterzowice Dzigorzew Laskowice Cieszęcin Orłowice Warmątowice Boboszów Lipce Budziszów Wielki Królikowice Bukwica Wilamowice Kowalów Kuropas Jeziorko Serby Woskowice Małe Stara Rzeka Plucice Kłocko Dziećmiarowice Bobrowa Mańczyce Racibórz (Brzezie) Jakubikowice Czarnolas Otok Sępów Włodzienin-Kolonia Malerzowice Małe Imbramowice Tarnów Opolski Tymienice Wilkanów Boreczek Turawa Mirosławice Starowice Suszkowice Kuźnica Dąbrowska Węgliniec Osusz Szymocin Cielcza Chorula Przyborów Wojsław Racibórz (Markowice) Nowa Wieś Złotoryjska Iwiny Radzikowice Jaczów Szymanów Bucze Raszowa Kościelna Wieś Wielgomłyny Uraz Pólko Radziejów Jełowa Golanka Górna Goszowice Gęsiniec Źlinice Bąków Białków Rzeczyca Biskupice Nowa Wieś Dębina Rybnica Stara Brzeźnica Czarna Siecieborowice Komprachcice Strzeganowice Złotno Zwierzyniec Pierwszy Sulisławice Rybno Tarnów Olbrachtów Nowizna Dobieszowice Henryków Strzyżewice Jelenin Bolesławiec Długołęka Pisarzowice Krowiarki Żmigród Budziaki Wilków Gorzyce Wielkie Moszowice Włodowice Wiatraczyn Frydrychów Suchoczasy Opole Bielawa Grodzisko Podgórzyn Tarce Poręby Wierzbnik Kobylno Kwiatów Starygród Maciejowice Kokorzyce Rochowice Proszkowice Huby Stany Kromolin Stary Janówka Sobótka Stróża Radostynia Kruków Ruszowice Bychowo Żelazna Stary Paczków Obłotne Starowice Dolne Gniewomirowice Koza Wielka Żłobizna Langowo Dobra Dolnik Milejowice Golina Tułowice Małe Przedbórz Batorów Dobrzejowice Pęgów Mikoszowa Beniaminów Rędziny Częstochowa Pasieczna Wierzbica Dolna Ząbkowice Śląskie Tarnów Grodkowski Twardogóra Kiełczówek Ogorzelec Smardy Górne Żerniki Małe Poborszów Dobrzeń Mały Biedrzychowice Lasowice Wichrów Witanowice Buków Krzyżanowice Płoszów Balcarzowice Wężowice Wierzch Jarnołtów Retków Krzanowice Mesznary Strzeleczki Pławnica Kwiatkowice Nowica Mościsko Bożnów Godzikowice Kawęczyn Pietna Polwica Jarostów Marcinkowice Lubecko Kalinów Meszno Godków Jerzmanowa Wołczyn Ligota Tułowicka Złotniki Glinica Kunice Zgorzelec Tarnowiec Sękowice Chrząstawa Wielka Bojanice Wrocław (Leśnica) Bierdzany Wójcice Gościęcice Kilianów Boleścin Wierzbice Długie Nowe Bogdanowice Otyń Bierzyn Paniowice Radogoszcz Franklinów Nowa Wieś Wrocławska Ratowice Głubczyce-Sady Kup Kruplin-Parcela Bojanów Mielnik Księginice Wielkie Staniszcze Małe Sławęcin Jasienica Dolna Grobniki Szczukocice Uciechów Żuchowice Kopaniec Młodawin Dolny Wyszanów Łazy Gaworzyce Pożarzysko Szonów Pęcław Nowa Wioska Kartowice Gotartów Sieraków Śląski Szczodrowice Janików Kozłów Jawor Kotowice Ziębice Bukowie Kalisz Ozimek Wschowa Grochowiska Goliszów Kierpień Kalinowa Ogorzelec Lubczyna Kostomłoty Kadłubia Chróścice Mieszków Gryzów Wojciechówka Jaroszówka Bujniczki Domaniów Nowy Las Głogówko Ściborzyce Wielkie Prażmów Zacisze Stara Kamienica Przybyszów Winów Cieplice Śląskie-Zdrój Lubnów Kozice Ligota Dolna Bożacin Bieniowice Witków Ludmierzyce Brynica Wieruszów Widok Miłowice Zimnice Wielkie Nowe Kotkowice Szczepanek Świny Uników Świercowskie Janowice Duże Gajków Wojanów Bernacice Górne Trzebce Kliny Rychnów Podbolesławiec Borszewice Kościelne Dębie Dobroszewice Nowy Rożnów Chościszowice Kije Tomaszów Bolesławiecki Stare Kotkowice Stęgosz Kotla Osiek Paszowice Garbce Brzeźnica Przyczyna Górna Raków Świniary Małe Dobieszów Przywory Szydłowice Sprzęcice Żórawina Turów Bystrzyca Dolna Rzędzina Biała-Kopiec Chwałów Łażany Bierutów Koconia Krzekotów Stara Góra Grocholub Ziemnice Nieradowice Witowice Śmicz Krzydlina Wielka Cieszanowice Brzezinki Ścinawka Górna Kolonia Jaśkowice Ostrowąsy Gołogłowy Domaszowice Lubiatów Janiszewice Psary Olszanica Michałówek Burkatów Piotrówek Kłoda Górowska Szczepina Klępina Żelisław-Kolonia Pastuchów Żarów Durzyn Kadłub Turawski Strzelce Piechowice Ozorowice Sokolniki Dzików Marianów Łowoszów Mionów Leszno Górne Lisowice Niewodniki Strzegomiany Wojnowice Ostrówiec Grabów Wiązów Komarno Biała Stare Budkowice Kanclerzowice Czerńczyce Topola Mała Rusko Piaszczyce Kraskowiec Olszyna Dolna Strzegowa Sulisławice Kolejka Nowice Mienice Kozie Doły Sternalice Namysłów Pobiedna Bagieniec Domanice Jędrzychów Szczodre Olszany Zabiele Gródczanki Bzinica Stara Roszkowice Dobrocin Radostów Górny Rozkochów Złoczew Starczów Sulechów Jutrków Swędzieniejewice Strugi Kamionna Łaszczyn Konstantynów Wojnowice Sarnówka Jenkowice Kolnica Krzepice Grzymaczew Solniki Małe Gracze Ścibórz Brzezina Pakosławice Czerna Drogomil Paździorno Rosochata Otok Piotrowice Nyskie Wróblin Głogowski Kamień Podkamień Wiadrów Gierałcice Zabłoto Boboluszki Żydów Borek Duszniki-Zdrój Chróścina Myślibórz Krobanów Białołęka Grębanin Przybyszewo Lubrza Magnuszewice Marianka Rędzińska Dalnie Gorzyce Kluczbork Grębień Ligota Bialska Napoleon Szprotawa Sieraków Nowaki Wilkszyn Ścinawka Średnia Gościejowice Wierzbnica Piastów Krzczonów Krzywizna Tworzyjanów Krzydlina Mała Stok Nowy Szczytna Mysłakowice Bednary Stara Bystrzyca Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Dziwiszów Muszyn Piława Górna Węglewo Bełsznica Bąkowice Dziećmarów Groble Dobrzykowice Jasienie Syców Stobrawa Ścinawa Polska Borzęckie Bukowiec Maniów Konarzew Dąbie Szczytniki Małe Biała Nyska Świba Różaniec Dębowa Grodziec Chomiąża Pawłów Kietrz Wachów Marcinowice Mrozów Kalsk Lubnów Bujnice Ponikwa Mańkowice Domaradz Stary Waliszów Żyrowa Tomnice Kruszowice Łukaszów Wilczyniec Brzezina Wałbrzych (góra Chełmiec) Szczawno Chałupy Brzeziny Pichorowice Polanica-Zdrój Galowice Zakrzów Guzowice Kuniów Rudno Wałbrzych Folwark Grabary Wawrzeńczyce Ujazd Dąbrówka Dolna Nadziejów Mirsk Krajków Dworszowice Kościelne Pustków Mątewki Sadowiec-Niwy Cesarzowice Bogacica Piława Dolna Opoczka Domaszków Blok Dobryszyce Siedlnica Sucha Dobieszów Szlichtyngowa Osiek Tarnica Świdnica Obórki Nowe Skalmierzyce Czyżowice Chmielowice Opatowiec Witoszyce Mnichowice Łukaszowice Godziszowa Okmiany Łęka Opatowska Grzybiany Wierzchownia Gorzanów Kiełczów Kulów Korytno Kamieniec Wrocławski Pęcz Dębie Pątnów Lędziny Domaniowice Wabienice Rochy Kaczów Dzikowiec Ładza Sławniowice Budzieszowice Januszkowice Gębczyce Borek Ściegny Rzeczyca Krajanów Olszynka Panoszów Górka Sobocka Łubniany Żerniki Wrocławskie Siemysłów Lasowice Małe Nasławice Szczedrzyk Rzymkowice Romanów Dobrosławice Cieszyce Długomiłowice Kopanina Żurawiniec Myjomice Przedmoście Kwiatoniów Rogoż Dębniki Bielawki Przedwojów Laski Ruszowice Sułoszyn Maniów Złoty Stok Hanuszów Ochocice Borek Zielęcice Wilkowice Libidza Sarnowice Grębocice Pasterka Wojkowice Bliszczyce Jakubowice Pawonków Trzebień Krzeptów Muchowiec Mrowiny Bruny Raków Warkocz Chrzelice Siedliska Jaworów Bogdanów Przyłęk Nowe Budkowice Kuźnica Ligocka Szewce Nowe Kamienice Kotlina Jaszkotle Ociąż Annapol Zdzieszowice Sokolec Suszka Siekierzyce Makowice Szczytnica Ostrówek Lewin Brzeski Krzyworzeka Świątniki Dolina Opiesin Dworki Iwanowice Małe Krobusz Niemysłowice Jawornica Niedźwiedzice Borzęcin Pieńki Dworszowskie Kamionka Idzikowice Lipowa Osiek Duży Karczowice Izabelów Kąty Wrocławskie Kościelniki Średnie Goszcz Kałużna Składowice Odrowąż Racibórz Nowe Żabno Włocin-Wieś Dębnica Nadolice Małe Puszyna Fałkowice Smarchowice Wielkie Strobice Rożnów Kręczków Gorzkowice Kłady Bobrowniki Sucha Psina Magnice Chałupki Stare Jaroszowice Kiełczyn Kołątajew Lądek-Zdrój Krzyżowa Dolina Gadzowice Roszyce Krzewie Wielkie Będkowo Czeska Wieś Muszkowice Szymonków Kruszyna Samborz Owsianka Jegłowa Mrokocin Dzietrzniki Świeradów-Zdrój Kosorowice Niedamirów Konradów Gorzanowice Zielenice Ucieszków Pielaszkowice Braszowice Ryszardów Suchodaniec Markotów Duży Gorzkowiczki Lisięcice Morawa Raszowa Gajewniki-Kolonia Byków Wola Przedborska Różyniec Kuklice Klęka Pawłowice Mikołajów Włostowa Krościna Mała Olesno Charbielin Niwki Dąbrowa Długopole Górne Smolnik Jakubów Płonina Ogrodnica Zieleniec Kluczowa Kurznie Gola Zabierzów Pieczyska Skrzypiec Duszniki Załęcze Piotrowa Pawłowice Podkrosno Stawiszcze Niekazanice Marianówka Gierałcice Małe Węgry Pietraszyn Jałowiec Nowe Gołuszowice Jaczkowice Niwnik Snowidza Wąwolnica Gola Grodkowska Krogulec Kolonia Ligocka Słoków Brzeziniec Brzezinki Stary Wiązów Raczkowa Kwiatków Świerzyny Reńska Wieś Potworów Budziszów Mały Gniechowice Jenkowice Czyżówek Głębinów Kaniów Smogorzów Chocieszów Łomnica Stary Wołów Wojciechów Wojtkowice Przesieka Popowice Gródczany Jaśkowice Legnickie Lubieszów Wróblin Proszów Rączka Dąbrowica Mikolin Krępice Piotrowice Bodzów Strąkowa Stok Polski Korczew Odrowąż Nowa Ruda - Słupiec Łaziska Bieniec Brzóski Nowa Cerekwia Kojęcin Stanowice Strzelce Opolskie Witaszyce Maryszewice Zwanowice Wierzbie Prężynka Grabik Brzoza Piękne Kąty Radosław Masłowo Damianowice Siedliska Nasale Spalona Pielgrzymowice Szczepanów Kozów Krzyżowice Przechód Prusinowice Biadacz Potoczek Trzebiny Marcinów Czernikowice Reńska Wieś Brzózki Winna Góra Kościerzyce Domaradzka Kuźnia Skorochów Maciowakrze Krasowa Dobiercice Boguszyce Sobczyce Grudynia Wielka Szklana Huta Stary Jaworów Kłoda Pawłówek Kąty Lubcz Gogolin Sadogóra Zabardowice Góreczno Wielkie Łąki Nosków Cieszów Przyborów Żelisław Ogonów Kunice Żarskie Lisiec Moszyce Czernica Sieradz Dzietrzkowice Głębock Chojnów Poznowice Bartoszów Wilczkowice Wola Książęca Dzbańce Zabłocie Schodnia Gorzupia Stary Henryków Stary Górnik Marczyce Baldwinowice Glinica Wilczy Las Sucha Górna Świerkle Studnica Skałągi Jeziory Opatów Proszówek Stary Łom Ożary Dankowice Pierwsze Topola Kościeliska Witków Malczyce Sierakowo Smolec Ścinawka Dolna Złoty Potok Niwnica Różyna Szosa Turecka Kałków Piotrowice Opatowice Bożejowice Borszyn Mały Piechocice Grzebień Rokitnica Dobroszyce Izbicko Amelin Środa Śląska Wysoka Pogalewo Wielkie Żabice Stolec Miłowice Radwanice Wojciechów Kubice Szymanów Roszków Kraszewice Brzezia Łąka Stary Węgliniec Polanowice Nowa Wieś Legnicka Nysa Konin Żagański Huta Stara Bystrzyca Łagoszów Mały Zrąbiec Tomkowa Krążkowy Suchy Dwór Prószków Grabie Mędłów Burzenin Górka Wieruszowska Olbrachcice Wieściszów Więcki Wróblowice Gosławice Bobrów Polska Nowa Wieś Nowa Kuźnia Cisów Wierzbięcice Krasiejów Korfantów Kurowice Kornice Starków Kijów Lipiny Rysiowice Karłowiczki Trkusów Wysoka Wróżewy Danków Wilczków Folwark Chróścielów Biały Ług Jaszkowa Dolna Koziniec Rogów Legnicki Piskorzyna Boguszyce Gaszyn Rożniątów Lubomyśl Dębiniec Glinica Czarny Bór Rychtal Szczepankowice Brzózki Grodków Wyszków Śląski Szczyglice Rataje Mieczków Kościelec Zabrodzie Koiszków Machnice Lasocice Górczyna Mozów Winiary Osiny Łagoszów Wielki Owiesno Miłoszyn Dobroszów Wielki Kurzawka Biedrzychów Nowy Folwark Mucków Borzygniew Ławica Wilamowa Leśnica Różana Drożyna Grabowno Wielkie Luboszyce Rostkowice Wrzosowa Babin Jodłownik Kobiele Wielkie Domaszczyn Kujakowice Górne Korzekwice Sady Krzyków Ogrodzisko Ślizów Dąbrowa Wójcin Ziemiełowice Lubiąż Żagań Glinka Wietszyce Skoroszów Osetnica Henryków Broniszowice Wolany Pyskowice Jastrzębia Stawiska Parzęczew Konradowo Przygórze Słupia pod Kępnem Piaski Legnica Taczów Mały Karpniki Jastrzygowice Kruszyna Pierwoszów Leszno Szczedrzykowice-Stacja Komorniki Warta Bolesławiecka Siedlec Kowalskie Ostroszowice Czechy Bralin Sobakówek Mazurowice Szalejów Górny Lutrowskie Dziewkowice Lwowska Ruda Wawelno Maniów Wielki Radoszowy Stoszowice Łowkowice Głuchołazy Sady Dolne Gołuszowice Jaworzyna Śląska Pogalewo Małe Prusy Szalonka Surowina Dolna Lutomia Dolna Mostki Niwiska Dolne Molna Raczyce Paruszowice Wojciechów Tylewice Wolenice Kaźmierzów Przydatki Przybyszowskie Modlikowice Pszenno Jędrzychowice Wąsosz Górny Mszaniec Goraszowice Miłkowice Lipie Rozumice Izabelów Mały Przylesie Dolne Zamienice Oława Hilarów Łagiewniki Średzkie Oleśnica Zapusta Sułoszów Masłowice Chwalimierz Sokolica Wojnowice Stary Zamek Zagwiździe Wojnarowice Turkowy Iwanowice Duże Ciepłowody Rakowice Żerniki Wielkie Pleśnica Biskupice Laskowice Otmice Moszna Dzbanów Sławęcice Drożów Paczków Babice Mierzyce Bolków Gozdnica Wrzesiny Przywóz Karsznice Karłowice Ścigów Majaczewice Biskupin Jaźwina Bukowa Śląska Jordanów Śląski Częstocice Dębowa Łęka Tomaszów Skoroszyce Budziska Witaszyczki Pisarzowice Marszowice Niedoradz Mokra Chojęcin Piotrkowiczki Nowy Świat Czerwonków Michów Rzeczka Perzyce Budziwojów Krzyżowa Dankowice Trzecie Srebrna Góra Borkowice Józefów Nowe Drzewce Korytów Sarny Bernacice Zakrzówek Szlachecki Sędzimirów Ubocze Giebułtów Bolechów Wolica Pusta Ptakowice Księginice Koźniewice Słupia pod Bralinem Bestwin Kąty Wola Kuźniewska Biskupów Chotów Gręboszów Kocilew Siedlimowice Bukowna Solec Janowiczki Przyczyna Dolna Ceber Gniewków Boguszyce Zaręba Łobodno Ligota Wielka Brochocin Grochotów Zwrócona Racibórz (Obora) Wesołówka Tyniec Mały Buława Gniewomierz Wojnowiczki Sławice Głogówek Grodziszcze Krzekotówek Kłodzko Żeliszów Trzebina Hajduki Ludów Śląski Czekanów Bolesławice Milikowice Strzebiń Chotów Lipowa Wysogotówek Nowy Dwór Prudnicki Kadziak Rogożany Kłosów Trzebnica Wrząca Radoszowice Biskupice Ołoboczne Mysłów Wysoka Dworzyszcze Jelitów Annolesie Górzec Tokarów Pilszcz Rachów Księże Pole Patoka Piastowice Jerzmanowice Głogów Pociękarb Witów Księży Las Baranów Wierzchowice Joanka Biskupice Ligota Mała Smolarnia Łączkowice Potarzyca Stare Serby Biernatów Szydłowiec Miejskie Pola Radłów Smardzew Raszków Gola Wilków Bukowina Walce Pawłów Trzebnicki Zborowice Kamyk Zielonkowice Konradów Markowice Gryfów Śląski Tyniec Legnicki Niemil Godzinowice Mąkoszyce Lisie Kąty Kopalina Dębno Polskie Międzylesie Jezierzyce Wielkie Łąka Prudnicka Marżynek Jabłonna Pogórze Księginice Małe Kalina Wieluń Leszno Dolne Miękinia Michałów Antoniów Kolonia Bilew Janów Dębska Kuźnia Lubków Zagródki Gola Górowska Zubrzyce Pisarzowice Steblów Miklesz Kwielice Zakrzew Parzymiechy Kłobuczyn Lipnica Prusy Mroczkowa Szczepanów Gola Komorowice Trzebieszowice Janiszów Pieńki Święciany Łukowice Brzeskie Otmuchów Skarżyce Kazimierz Leszczyniec Rzyce Jakuszów Jagodnik Strzelce Duczów Mały Katarzynów Sowina Domaszkowice Łowicz Krobielowice Lenartowice Zybiszów Radomsko Błażejowice Brzeziny Guzice Książnica Legnickie Pole Brodziszów Stobiecko Szlacheckie Pełcznica Potoczek Rogów Sobócki Kaczorów Wojków Raszów Kępino Góra Lubnów Lubotyń Debrzyca Wilkowice Pustków Żurawski Czepielowice Niesiebędowice Poręba Pomianów Górny Bujnów Małków Borowice Młodawin Górny Jugów Kudowa-Zdrój Gostyń Siedlemin Olszowiec Kolnowice Strzegom Grądzik Łaszew Uciechowice Kobierzyce Białowieża Pieńki Stolarskie Granica Szczyty Wrocław (Psie Pole) Barczkowice Małujowice Łyskornia Michałowice Złotoryja Łubna-Jakusy Andrzejów Kraszkowice Smereczyna Donaborów Wielmierzowice Kolanowice Radochów Szklarka Stare Drzewce Skarbiszowice Niegoszów Ścinawa Nyska Szarocin Świniary Wielkie Cieszowa Wólka Wojsławska Bolkowice Nasiedle Uchylsko Chrzowice Dobra Przecza Chrząstawa Mała Biedrzychowice Chróścina Dębianka Brzeźnica Paryż Kamionek Skrzypnik Grabowiec Strumienna Sarny Małe Leśnik Perzów Posadówka Wierzbica Górna Nagodzice Kotulin Kamień Śląski Piotrowice Kowalowice Borków Nowy Komorów Ligota Toszecka Jedlno Pierwsze Iwiny Przysiecz Roszkówko Izbice Krośnica Kucharzowice Żelowice Malin Ligota Prószkowska Krzyżowice Nowy Dzikowiec Kierzno Brochocin Dmenin Bobolice Wrocław (Muchobór) Chociemyśl Jugowiec Lubliniec Nielubia Posucice Dzierżoniów Molestowice Jodłów Krasków Boguchwałów Uszyce Stary Grodków Tabor Wielki Wysocko Małe Brodno Dzielów Kęszyce Lichynia Latowice Krzyżanowice Wińsko Chełmiec Nowy Dwór Nowa Wieś Mała Bolesław Józefków Włodków Chrzanów Przesieczna Kromnów Wysoka Branice Paprotnia Bardo Jasienica Górna Wasiłowice Wierzbie Byczyna Wolibórz Jaworek Żukowice Węgrzce Duża Wólka Wągrodno Ulianówka Lekartów Konradowa Dankowice Kawice Cienkowice Wierzbna Uskorz Wielki Jaksonów Dzielawy Nowa Świdnica Mokrsko Rządowe Wyszanów Sudół Kórnica Osiny Słoćwina Magnuszowice Śliwniki Czarnowąsy Bolesławiec-Chróścin Prusice Nowy Miłków Zakrzów Krzeczyn Wielki Strupice Urbanowice Komorowo Ptaszków Żelazno Trzebnik Rawicz Kozuby Więcmierzyce Węża Kijowice Bartoszowa Kondratowice Wolimierz Gorzesław Wyszkowice Krzepielów Brzezie Proszków Barcinek Biała Rządowa Marcelów Wąsice Włocin-Kolonia Ulanowice Pawłów Osiek Kuropatnik Igłowice Komorniki Chrósty Gierałtowice Podolany Łagiewniki Czarnków Zielona Góra Moskorzyn Janowa Mała Kamienica Kleśniska Stary Otok Piława Szczawin Zajączków Dąbrowa Borów Sowin Ciechów Zębowice Olbrachcice Wielkie Lutomierz Ujów Bukówka Sadowie Głubczyce Kobyla Głowa Bożków Brzostów Mechnice Benice Łowkowice Warta Cielce Radomierowice Staniszów Obiszów Ligota Turawska Podzamcze Mokrsko Budy Nosalewickie Lutogniew Szybowice Karłowice Osowa Sień Lubań Starokrzepice Nowy Świętów Chociwel Bądzów Nowa Brzeźnica Wydrowice Gruszczyce Podgaj Chrząstowice Budzów Giebułtówek Raciborowice Górne Bystrzyca Kłodzka Sobocisko Zawada Międzyrzecze Klisino Zimna Brzeźnica Kątna Zapolice Kłaczyna Kamienna Góra Kryniczno Koźlice Wesoła Landzmierz Rozwadza Komorowice Stara Jamka Pisary Tarnów Bycki Ligota Czamborowa Agnieszczyn Kolonia Fryderyka Granice Drożków Chełstówek Olszowa Lubsza Kochcice Popielów Kurów Nowosiedlice Wilków Nadolice Wielkie Biechów Kłobuck Amandów Goszczyna Świnobród Pożarzyce Bolesławice Dzierlin Augustynów Węgrzynów Duczów Wielki Grabik Jankowice Małe Nakło Kępno Unikowice Wilczyce Dobrogoszcz Bachorzew Piotrówek Bielawa Granica Lizawice Radzimowice Komorno Pruszków Pisaczów Pietrowice Małe Ujeździec Zielina Gogołów Wtórek Sobieszów Lubawka Oleszka Lipowa Maszków Małuszyn Ręków Czaple Stare Pakoszów Charłupia Wielka Sarny Wielkie Włóki Wawrzyńcowice Bratowice Domecko Wierzbowiec Olszanka Brzoza Długie Stare Siedlce Ujazd Górny Męcinka Radomina Grabina Borucin Sosnowa Bycz Krotoszyce Pucnik Dobrzenice Bytkowice Zopowy Janowo Sędzisław Modła Grodowiec Kostrzyca Brzyszów Lutomia Górna Radków Psary Ligota Wołczyńska Mleczna Ołdrzychowice Kłodzkie Grabostów Krotoszyn Strzałków Mieszków Wrocław Ostrożnica Kraśnik Górny Garbów Holendry Annopole Nowe Górka Prudnicka Opatów Niwa Ptaszkowice Skalice Świerczów Jaszkowa Górna Sulikowice Wybłyszczów Wygwizdów Równa Strużnica Jaczków Przezdrowice Wichernik Nosalewice Boczków Wymysłów Chudoba Gorzędów Świerki Turze Biskupice Jakubowice Kuny Kały Szadurczyce Góra Orzechówek Ligota Frącki Zabornia Szymanów Michałów Bieńkowice Wierzbno Jaskółki Sądrożyce Brzoza Polków Sieroszewice Gruszewnia Regulice Kruszyn Walenczyzna Błażejowice Dolne Dunino Henryków Ogiernicze Klucze Brzęczkowice Zawadzkie Uniegoszcz Janówek Góry Popielarnia Murów Dąbrowa Racławice Śląskie Mokronos Górny Tułowice Bystrzyca Górna Lamki Nowa Łomnica Karczyn Dąbrowa Małuszów Wieża Smardzów Goświnowice Zabłocie Lewkowiec Solna Babi Las Oleśniczka Janowiec Toplin Michałkowice Nowa Sól Komorniki Rzeplin Siemianów Kamień Sadowiec-Wrzosy Jarosław Turów Bytków Makowice Dziedzice Wilkowyja Krzyżowa Lasocice Brzezie k. Sulechowa Radwanice Kromolin Nowy Ligota Górna Wszemirów Cieszów Żuków Natolin Wilków Święty Marek Trzeboszowice Węgry Dobra Bodzanów Polakowice Ratno Dolne Kolonia Strzałkowska Brzeziny-Kolonia Michałowice Malnia Sędraszyce Jemielnica Motyczyn Wilczyce Biała Dzierżysław Kowary Gostomia Nowa Wieś Huta Drewniana Wygiełzów Przygorzele Mochów Lubiatów Warszówka Dobrzyń Stare Siołkowice Krzelków Wyskok Kotórz Mały Krobanówek Przedmoście Gorzyczki Kamieniec Ząbkowicki Grądy Rudniki Miechowice Oławskie Baszków Śliwice Śrem Dobroszów Trzebień Popowice Lipna Proszyce Grodziec Ślęza Ostrów Wielkopolski Kobylice Wojsławice Jerzmanice-Zdrój Karszów Jakubowice Wierzbie Kuźnica Skakawska Kietlice Sosnówka Sosnówka Strzegów Chróstnik Bielany Wrocławskie Janków Pągów Ożarów Ligota Piękna Wolbromek Łąka Rokitki Brzezimierz Krępna Suszyna Szklarnia Raciborów Niwki Garbarskie Olszowa Góra Szymanowo Święciechowa Jaśkowice Kadłub Otoki Nowogród Bobrzański Pytowice Brzezie Łaszew Rządowy Kochłowice Chocianowice Tłustomosty Skidniów Rojków Łosiów Kolonia Kołłątaja Gułów Kolonia Plucice Krzyżkowice Targowica Bytnik Rudnik Gajówka Szum Rozmierka Brzezina Jasiona Pokój Nowa Jabłona Olbrachcice Gaiki Wołów Wilków Świerczów Dziekaństwo Kunów Grochowa Zduńska Wola Miłochów Kopacz Kostrzyna Mściwojów Samborowice Narok Pełczyce Jelenia Góra Karsy Goszczowice Wojszyn Ratnowice Maciejów Tomice Salnia Czarnocin Góra Św. Anny Roztocznik Dzierzków Pyszczyn Szczepanowice Mroczeń Wódka Jakubów Grabia Trzecia Tomkowice Kamieńczyk Strachów Jankowice Wielkie Szukalice Pszeniczna Wielołęka Kamienica Zakrzów Wadochowice Łubnice Stanki Graniczna Maków Górzna Mokrzeszów Szklarska Poręba Zacisze Nędzerzew Bielejewo Czyżowice Nowa Kopernia Fabianów Dobrzyków Żary Piotroniowice Długopole-Zdrój Mączniki Dionizów Iłowa Kurów Mały Smolice Mojków Laskowiec Karwiniec Kwiatków Ulesie Kędzierzyn-Koźle Świeligów Słupsko Grzeszyn Większyce Mąkolice Pątnów Krasna Góra Rusinowice Kolonia Gorzędów Oleśnica Mała Dobijacz Łąki Kozielskie Turów Grodziec Mały Karolina Strzeszów Krosnowice Kietlin Karolew Kępnica Suchowice Borki Okrajszów Konradówka Doboszowice Wielka Wieś Rzepcze Kurczów Darnowiec Antonin Owczary Wisznia Mała Głuszyna Ochraniew Wrzosy Sokola Góra Łącznik Rędziny-Kolonia Stefanów Ozorzyce Lubin Wilczyn Zajączki Drugie Kamiona Wrzoski Żywocice Okopy Szymiszów Chrząszczyce Zbrojewsko Nowa Wieś Kącka Radliniec Dobrzeń Wielki Domasław Strumiany Zalesie Stary Wielisław Małuszów Rzechta Gliniany Okup Wielki Pakosławsko Jakubów Radomierz Gaj Oławski Koperniki Bykowice Radostów Średni Dziepółć Dzielice Stare Olesno Pokrzywnica Czesławice Zakrzów Turawski Ścinawa Kępa Zajączki Pierwsze Smardy Dolne Niedźwiady Lwowiany Kobierno Niemodlin Bryłów Biestrzyków Ciświca Kąty Tłustoręby Ujazd Dolny Łuszczanów Słowik Zacharzyce Kujakowice Dolne Koszęcin Zawiść Rogów Górowski Taczalin Brudzew Młodnik Kobyla Góra Trębaczew Stara Łomnica Kozłówki Osiek Jurków Zmyślona Słupska Siedlec Starościn Grodziszcze Dylaki Mikołajewice Chobanin Dzierżysławice Szczedrzykowice Górki Twardawa Ostrówek Wygoda Szczawno-Zdrój Iława Jeżowa Kokanin Miejsce Stanowice Żerzuszyce Pustków Wilczkowski Zimnowoda Bryłówek Strzałki Borzęcice Kamieniec Łambinowice Czachory Jarocin Strzelin Grzegorzów Jeszkowice Chmieleń Borki Przydroże Wielkie Małusy Małe Przyłęgów Grobla Charłupia Mała Wolny Błotnica Strzelecka Święte Rogów Opolski Kadłubiec Świebodzice Wszemiłowice Mietków Bytom Odrzański Prężyna Jasiona Wrocław (Klecina) Objazda Zagajew Jedlice Domasłów Proszówka Dąbrówka Górna Roztoki Wyszki Gołębice Dankowice Drugie Krotoszyn Wydrzynów Jeżów Sudecki Roszkowice Pietrowice Wielkie Cesarzowice Wysocko Wielkie Brukalice Nowy Jaworów Łosieniec Królowe Lipin Kazanów Piotrków Borowski Krapkowice Karnice Skorogoszcz Błonie Świercze Krzyżowniki Gierczyn Skowronki Wierzbno Kromolin