AirMAX.pl Internet Opinie - poznaj kompleksową ofertę operatora

AirMAX Internet jest nowoczesną, kompleksową usługą komunikacyjną, skierowaną do klientów biznesowych i instytucjonalnych. Za jej powstanie i rozwój odpowiada firma AirMAX – polski operator, działający na rynku od wielu lat.

Wdrożenie usługi Airmax Opole Internet zwiększa komfort i efektywność pracy w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, dużych firmach i korporacjach, urzędach gmin i miast, placówkach edukacyjnych, klinikach i przychodniach oraz w wielu innych obiektach – bez względu na wielkość i branżę. AirMAX Internet to rozwiązanie wysoce elastyczne. Dzięki temu najważniejsze parametry można bez problemu dostosować do indywidulanych potrzeb i wyzwań komunikacyjnych.

operator światłowodowy Airmax

AirMAX Internet – w 100% bezpieczna usługa

Internet Airmax

to w pełni bezpieczna, sprawdzona i przetestowana usługa. Stabilność i niezawodność rozwiązania gwarantują liczne, wdrożone procedury bezpieczeństwa oraz innowacyjny, zautomatyzowany system nadzoru, nadzorowany przez wewnętrzny zespół inżynierów i ekspertów technicznych. Centra danych, z których korzysta operator, są przygotowane na każdą okoliczność. W przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych zdarzeń, problem eliminowany jest natychmiast. Planowane i realizowane na bieżąco działania profilaktyczne mają dodatkowo przeciwdziałać awariom

AirMAX Internet – nie tylko Internet

Airmax Opole Internet to kompleksowe rozwiązanie, na które składają się:

 • łącza i usługi internetowe,
 • usługa dzierżawy łączy,
 • usługi głosowe,
 • usługi hostingowe
 • usługi serwisowe,
 • kolokacje serwerów (na życzenie).

Do stałej dyspozycji klienta pozostaje pomoc techniczna – nowoczesny, niezależny dział, którego specjaliści szybko i skutecznie rozwiązują zgłaszane problemy, odpowiadają na pytania, doradzają i rozwiewają wątpliwości. Połączenie następuje błyskawicznie i nie wymaga wcześniejszej konfrontacji z automatycznym asystentem.

dostawca internetu Airmax

AirMAX Internet – dlaczego warto?

 • Bezpłatny okres testowy - stnieje możliwość niezobowiązującego, bezpłatnego przetestowania usługi w swojej firmie przez okres 2 tygodni. Po tym czasie klient może podpisać umowę lub zakończyć współpracę. Przed podłączeniem umowa NIE jest wymagana.
 • Działanie w każdej lokalizacji - usługa jest w pełni pokryta zasięgiem. Działa w każdym miejscu z maksymalnym potencjałem, także w trudnych lokalizacjach, w których często są zgłaszane problemy z zasięgiem.
 • Błyskawiczne wdrożenie - prace związane z podłączeniem i wdrożeniem usługi są realizowane terminowo, szybko, sprawnie i czysto, niezależnie od lokalizacji obiektu i pomieszczenia.
 • Stała opieka techniczna - usługobiorcy mogą korzystać z kompetentnego wsparcia działu technicznego na każdym etapie wdrażania i korzystania z usługi.
 • Ultraszybkie łącza i ultraniski ping - właściwie bezkonkurencyjne parametry usługi to zasługa bezpośredniego wpięcia w światowe magistrale światłowodowe. Transfery wynoszą 10 Gb, a czasem nawet więcej.
 • Jakość gwarantowana przez SLA - umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreement), w połączeniu z wysokimi standardami operatora, to pewność maksymalnej stabilności i stałej dostępności usługi AirMAX Internet przez cały okres obowiązywania umowy.

Porozmawiaj z doradcą AirMAX Internet

Doradca opowie Ci o szczegółach oraz przygotuje ofertę skrojoną pod Twoje wymagania, potrzeby i wyzwania. Będziesz też mógł od razu rozpocząć bezpłatny okres testowy. Posiadasz siedzibę w woj. dolnośląskim? Zachęcamy do zapoznania się z naszym flagowym produktem - ultraszybkim, niezawodnym i stabilnym Internetem światłowodowym, dostępnym we Wrocławiu i w innych miastach Dolnego Śląska.

Airmax.pl Internet Opinie - informacje o operatorze


ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

ultraszybki internet airmax

Cennik Airmax Internet - przykładowe ceny usług dostawcy internetu Airmax

Airmax Internet - Cennik Internetu Stacjonarnego dla domu i biznesu

Abonament 24 Mb 48 Mb 96 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 44 pln (po 3 mies. 88 pln) 47 pln (po 3 mies. 94 pln) 53 pln (po 3 mies. 106 pln)
Umowa na 24 miesięce: 52 pln (po 3 mies. 104 pln) 55 pln (po 3 mies. 110 pln) 58 pln (po 3 mies. 116 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 60 pln (po 3 mies. 120 pln) 66 pln (po 3 mies. 132 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
24 / 4 Mb 48 / 6 Mb 96 / 10 Mb
Koszt aktywacji koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530
Abonament 150 Mb 300 Mb 900 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 56 pln (po 3 mies. 112 pln) 59 pln (po 3 mies. 118 pln) 65 pln (po 3 mies. 130 pln)
Umowa na 24 miesięce: 63 pln (po 3 mies. 126 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln) 72 pln (po 3 mies. 144 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 72 pln (po 3 mies. 144 pln) 79 pln (po 3 mies. 158 pln) 83 pln (po 3 mies. 166 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
150 / 12 Mb 300 / 15 Mb 900 / 30 Mb
Koszt aktywacji: koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530

Możesz samodzielnie zakupić sprzęt w dowolnym miejscu, a wymagania dotyczące niego znajdziesz na stronie https://airmax.pl/pomoc/rodzaje-zestawow-internetowych. Alternatywnie, możesz wypożyczyć sprzęt w Airmax, dzwoniąc na numer infolinii 717170530 i podając swój adres. Sprzęt zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia na adres, który wskażesz. Po otrzymaniu zestawu, możesz aktywować internet na bezpłatny okres testowy trwający 14 dni, z opcją przedłużenia do 21 dni. W tym czasie będziesz miał możliwość oceny jakości usług Airmax. Po zakończeniu okresu testowego, masz opcję zwrócenia zestawu, podpisania umowy lub wyboru internetu na kartę (prepaid).


Po upływie okresu testowego, jeśli zdecydujesz się na zwrot zestawu, możesz to zrobić na dwa sposoby: wysyłając go pocztą lub kurierem na adres siedziby Airmax ul.Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole lub zwracając go osobiście pod ten sam adres. W paczce powinien znaleźć się numer rachunku bankowego, na który operator ma dokonać zwrotu kaucji za sprzęt. Zwrot zostanie dokonany poprzez przelew na wskazany rachunek bankowy.


Na stronie internetowej https://airmax.pl/internet/#zasieg znajdziesz listę miejscowości objętych zasięgiem sieci Airmax. W ofercie firmy dostępny jest internet światłowodowy kablowy, który jest układany w trzech różnych metodach: technice napowietrznej, technice przepustów podziemnych oraz technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Dzięki AirFiber, bezprzewodowemu internetowi, możliwe jest uzyskanie takiej samej lub nawet wyższej prędkości niż w przypadku popularnego internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Poza standardowymi korzyściami oferowanymi przez internet światłowodowy, AirFiber zapewnia również dodatkową wartość, dzięki brakowi potrzeby infrastruktury kablowej, co nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu. Dodatkowo, łatwo się go montuje, jest odporny na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia przewodu oraz oferuje dużą prędkość.


Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 12019
Ryszard
Nie znałem airmax przed moim ostatnim dostawcą. Moja wiedza opierała się na recenzjach firmy z internetu. Stwierdziłem, że są one realistyczne i dokładne, więc podłączyłem się do sieci. W propozycji, którą otrzymałem, obiecano mi szybką taryfę 900 Mb i rzeczywiście została ona zapewniona. Mieszkam w małym mieście (Bolesławiec) i internet airmax działa u mnie idealnie przez cały dzień bez żadnych problemów. Prędkość połączenia odpowiada dokładnie przedstawionym warunkom, sprawdzam czasem speedomat. Podłączenie airmax internet było ekspresowe; wszystko poszło gładko. Gorąco polecam korzystanie z tej usługi, bo dostaje się tu wszystko, czego się potrzebuje.
Fryderyk
Według recenzji airmax.pl w 2023 roku, firma ta niezmiennie plasuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Natknąłem się również na negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości są one pisane przez konkurencję. Sam mam internet światłowodowy Airmax w mieszkaniu od kilku miesięcy i jeśli miałbym polecić jakiegokolwiek dostawcę światłowodów we Wrocławiu (co jest bardzo trudne, bo jest tyle dostępnych opcji), to byłby to właśnie Airmax. Prędkość danych utrzymuje się w okolicach 1 Gb - i to bez prowadzenia kabli!
Przemysław
Moje doświadczenia z Airmax Opole zaczęły się ponad rok temu. Wcześniej przeglądałem jakieś fora o tematyce internetowej i byłem zainteresowany znalezieniem informacji na temat zasięgu Airmax. Niestety nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji na temat usług tej firmy, więc postanowiłem zaryzykować i spróbować sam.... I jeśli mam być szczery, to wcale nie było to ryzyko, bo pierwszy miesiąc usługi wykupiłem przez telefon w opcji prepaid - bez zobowiązań - na 4 miesiące.
Arkadiusz
Polecam usługę internetową AIRMAX Opole. Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego internetu! Tę firmę tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Można zadzwonić i zapytać o każdą sprawę. A jeśli wolisz pisać, możesz zalogować się na e-Bok. Unikalne dane do logowania AIRMAX są podane w umowie.
Tomasz
Korzystałem z internetu Airmax bez umowy (np. prepaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jednak nie jest dobrym pomysłem proste przeglądanie komentarzy osób, które nigdy nie podpisały umowy na usługę. Uważam, że większość komentarzy to bzdury opowiadane przez kogoś, kto ewidentnie nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli chcesz uzyskać wiarygodne informacje na temat Airmax internet, to nie powinieneś patrzeć na forum dla niezalogowanych użytkowników (NIE jest ono wiarygodne).
Maksymilian
Z usługami Airmax jestem związany od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax jest firmą godną polecenia; wykonuje usługę na wysokim poziomie i w stałej jakości. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne; nie licząc awarii po stronie tauronu. Ceny są adekwatne do osiąganych prędkości; to też jest ok. Naprawdę polecam ich.
Jan
Korzystałem z internetu Airmax bez umowy (PrePaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Po prostu nie patrzcie na to co piszą w sieci osoby niepodpisane. Uważam, że prawie wszystko to bzdury opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy w życiu nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje Cię forum internetowe Airmax (zwłaszcza anonimowe), przeczytaj opinie tutaj, gdzie pisać mogą tylko zarejestrowani uzytkownicy.
Arkadiusz
Jestem klientem tej firmy od kilku lat. Najpierw kupowałem z Airmax internet do telefonu w opcji na kartę. Po przeprowadzce pod Opole, gdzie wszyscy operatorzy mieli problem z zasięgiem, Airmax zaproponował mi najpierw światłowód bez umowy, żebym mógł sobie bezpłatnie przez 2 tygodnie przetestować zasięg, prędkość, stabilność itp. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Do tego okazało się, że Airmax oferuje bezprzewodowy internet światłowodowy, co uratowało mój nowy dom i ogród przed wjazdem ciężkich maszyn. Jestem w 100% zadowolony, pozostali domownicy chyba też.
Emil
Z firmą Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Konsultanci bardzo mili, pomocni i doskonale rozeznani w oferowanych usługach. Nie ma się wrażenia jak na infoliniach dużych operatorów, że rozmawia się z kimś kto pracuje pierwszy dzień. Jeśli dla kogoś jakość obsługi klienta jest sprawą priorytetową, to szczerze polecam Airmax Internet. P.S. Można testować łącze za darmo chyba przez miesiąc, więc warto spróbować.
Stanisław
Bardzo polecam! Koszt abonamentu niski, a jakość od początku rewelacja. Wcześniej miałam tak słaby internet stacjonarny, że żeby cokolwiek zrobić na komputerze, musiałam sobie udostępniać internet z telefonu. AirMAX to kompletnie inna bajka. Mogę oglądać filmy w najwyższej rozdzielczości, gdy w tym samym czasie mój mąż (programista) pracuje na kilku urządzeniach, a w drugim pokoju synek ogląda bajki na Netflixie. Po roku nie zauważyłam pogorszenia prędkości czy obniżenia stabilności. Pracownicy biura obsługi klienta bardzo mili i pomocni. Kiedyś dzwoniłam późnym wieczorem w piątek i szybciutko odebrali (okazało się, że problem leżał po naszej stronie, nie AirMAX, co błyskawicznie zostało zdiagnozowane).
Leon
Najlepszy internet jaki jest w Opolu z książkowym supportem. Zanim zdecydowałem się na światłowód AirMAX granie w gry online czy obejrzenie czegokolwiek dłuższego bez przerywania (w przyzwoitej jakości, nie w formie pikseli) było niemożliwe. AirMAX to internet bez limitów, bezproblemowy i bezobsługowy. Polecam!
Eugeniusz
Byłam klientką firmy Airmax prawie 10 lat i ani razu nie miałam zastrzeżeń. Niestety, musiałam zrezygnować z internetu stacjonarnego w związku z przeprowadzką na północ Polski. Wprawdzie Airmax oferuje możliwość przeniesienia internetu do innej miejscowości, jednak poinformowano mnie, że w nowej lokalizacji mogłabym mieć spore problemy z zasięgiem. Bez problemu wypowiedziałam umowę. Pan na infolinii był bardzo miły i pomocny, chociaż de facto nie musiał, bo rezygnowałam z ich usług. Dziękuję za uczciwe podejście, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie i kupę lat współpracy 😊.
Maciej
Operator godny polecenia. Mam już trzecią umowę i nie mogę powiedzieć złego słowa ani na jakość łącza, ani na kontakt z obsługą, ani na koszty. Patrząc na aktualny cennik internetu Airmax, to wychodzi sporo taniej niż u największych operatorów przy podobnych parametrach.
Ryszard
Posiadam internet Air max od 2015 roku w domu, a od 2021 roku również w firmie. W obu miejscach radzi sobie bardzo dobrze. Air max to lokalny operator, ale jego usługi są na co najmniej europejskim poziomie. Cieszę się, że lata temu zaufałem małemu dostawcy, a nie wybrałem rynkowego giganta jak większość moich kolegów-przedsiębiorców.
Karol
Bardzo dobra jakość połączenia, brak jakichkolwiek przerw w dostawie usług, przystępne ceny abonamentu i super promocje. Polecam AirMAX Internet! Cennik znajduje się na ich stronie, gdyby ktoś chciał porównać.
Jakub
Mamy z Airmax internet światłowodowy i jesteśmy bardzo zadowoleni z prędkości i stabilności łącza. Obsługa klienta 10/10, profesjonalna, zaangażowana i uprzejma. Za każdym razem, gdy potrzebowaliśmy pomocy, pan z obsługi od razu wiedział co robić i cierpliwie wszystko tłumaczył. Absolutnie nie czuliśmy się zbywani - nawet przy którymś z kolei telefonie tego samego dnia 😉. Szczerze polecam operatora Airmax i światłowód AirFiber!!
Piotr
Airmax światłowód opinie ma różne, niektóre bardzo mnie dziwią, bo w mojej firmie internet działa jak należy od pierwszego dnia po podłączeniu. Teraz (to już prawie rok) też chodzi super. Przez cały dzień transfery są wysokie, bez odczuwalnych spadków. Strony błyskawicznie się ładują, programy i aplikacje działają bezproblemowo, spotkania online przebiegają bez żadnych zakłóceń. Niezależne speed testy pokazują parametry takie jak w umowie, a czasem nawet wyższe. Ja polecam ten światłowód.
Damian
Polecam Airmax Internet, zasięg mam taki jak nigdy. Nawet gdy mieszkałem w centrum Wrocławia internet nie chodził tak szybko. Strony od razu się ładują, platformy VOD działają bez problemu, żadnych pikseli ani przerw w trakcie seansu. Ping jest niski, więc można śmiało pograć. Testowałem łącze przy mocnym wietrze, ulewach, burzy i śnieżycy. Daje radę. Na początku miałem parę pytań, więc kilka razy rozmawiałem z obsługą techniczną i zawsze spotykałem się z pełnym profesjonalizmem.
Amadeusz
W 100% polecam Airmax. Cennik jedynie trochę wygórowany jak na lokalnego operatora, ale za to jakość internetu super, także po czasie, nie tylko na początku. Właśnie minął rok od podpisania pierwszej umowy. Internet śmiga o każdej porze dnia i nocy, nawet przy większej ilości podłączonych urządzeń. Panowie z obsługi technicznej bardzo mili, dostępni 24h/7. Nie ma co się zastanawiać, bierzcie okres testowy i sprawdźcie sami.
Mirosław
Polecam AirMAX Internet, zestaw startowy sama bez problemu uruchomiłam, a specjalistką IT zdecydowanie nie jestem 😉. Ze zdalnego wsparcie technicznego korzystałam raz na samym początku i bardzo mi pomogli. W życiu nie wpadłabym na to, że mam przestarzały modem. Wymieniłam i wszystko mi działa Netflix, social media itp. Większych wymagań nie mam 😉. Polecam każdemu!
Mieczysław
Internet rewelacja, każdemu polecam firmę Airmax! Zresztą ilość pozytywnych opinii tutaj i w Google mówi sama za siebie... Trochę bałem się o zasięg w mojej lokalizacji, bo każdy operator ma tutaj problem, ale zobaczyłem, że kilkanaście kilometrów od mojego domu znajdują się z Airmax nadajniki (mapa jest u nich na stronie). Internet działa świetnie, umowę można podpisać na czas określony lub nieokreślony, jak kto woli, ceny są adekwatne do jakości. P.S. Poproście o okres testowy. Jest darmowy i niczego się nie podpisuje, więc warto.

Oceń operatora


dodaj też opinię


Wyszków Śląski Olszanka Śmicz Dzbańce Wolany Słupsko Proszówek Sokolica Łagiewniki Średzkie Pełcznica Zakrzów Białołęka Czarny Bór Szczepina Suszyna Wesoła Wrocław (Psie Pole) Krasiejów Dobroszewice Tomnice Dobrosławice Boguchwałów Obórki Wojanów Posucice Wilamowice Roszyce Wieściszów Młodoszowice Biały Ług Jawornica Jaśkowice Tomkowice Mirsk Lutomia Górna Raciborów Dolna Klępina Dobroszyce Pawłów Stara Rzeka Godków Bujnice Otmice Golina Makowice Błotnica Strzelecka Kępino Stary Otok Borszyn Mały Pągów Ożarów Glinica Pisaczów Mikołajewice Piotrowice Świdnickie Radostynia Jutrków Ząbkowice Śląskie Byczyna Biedrzychowice Niemysłowice Topola Chałupy Turze Mieszków Grochowiska Miechowice Oławskie Jełowa Nowy Dzikowiec Niwa Gostomia Szosa Turecka Siemysłów Mroczeń Dobrzykowice Grzegorzów Bodzów Wąsosz Dolny Mąkoszyce

Pątnów Ozorzyce Pęcław Janików Dzików Gródczanki Charłupia Mała Tomkowa Szczedrzykowice Brzeg Głogowski Zbrojewsko Wolenice Nadolice Wielkie Mąkolice Krzyżowa Karłowice Mirków Chwalimierz Brynica Stary Wiązów Piotrkowiczki Skidniów Piotrowa Stare Serby Międzyrzecze Więcmierzyce Kurczów Kościelec Strzeleczki Pobiedna Trębaczew Kuźnica Dąbrowska Dzierżkowice Gierałcice Małe Folwark Lipin Kilianów Zopowy Sudół Bolesławice Jakubowice Kawęczyn Nowica Mysłów Cienia Skoroszyce Kąty Wrocławskie Michałowice Wilków Goszczowice Wierzbięcice Przywory Nowa Wieś Dzielów Świercowskie Dziepółć Taczów Mały Zajączki Wygoda Wierzbna Ślizów Winów Pszenno Wschowa Ścinawa Polska Ligota Czamborowa Kozie Doły Kochłowice Leziona Dębie Długie Stare Majaczewice Gogolin Miłowice Bestwin Krasowa Krobanów Bytków Krotoszyn Szczyty

Dąbrowa Węża Kunice Żarskie Bolkowice Mączniki Beniaminów Krzyżowniki Pytowice Zabłocie Kamień Ostrowąsy Wichernik Milejowice Wilków Złotniki Małusy Małe Domaszkowice Zwanowice Jugowiec Skarbimierz-Osiedle Perzów Schodnia Święte Skarżyce Dzierlin Skałągi Witaszyce Walce Gołębice Bytkowice Piława Malczyce Sieraków Łubnice Marczyce Winna Góra Zakrzew Strugi Gorzyce Wielkie Kolonia Ligocka Boreczek Stary Henryków Lutomierz Kalno Gadzowice Wróblin Lisowice Gajków Chrzowice Otok Mokronos Górny Łambinowice Kaniów Krzywa Opatowice Suszka Lubieszów Zajączki Pierwsze Kolonia Plucice Brzoza Mazurowice Potworów Włocin-Kolonia Ochocice Makowice Niedźwiady Jankowice Małe Grodziec Ostrówek Rzeplin Rogaszyce Złoty Potok Gajnik Kopaniec Niekazanice Ciepłowody Janówek Szymanów Piękne Kąty Chojęcin

Krzydlina Wielka Wojciechów Kały Budziszów Mały Wielmierzowice Goliszów Rosochata Otmuchów Łaszew Rządowy Sieroszewice Drogoszów Karszów Nowa Jabłona Wierzch Lubiatów Kruszyna Kamieńczyk Osiek Składowice Bartoszowa Molestowice Kiełczówek Marcinkowice Libidza Oleśnica Mała Łuszczanów Zimna Brzeźnica Chróstnik Świniary Wielkie Olszyna Krzywizna Ogonów Zduny Łowkowice Komorowice Nadolice Małe Stary Grodków Maciowakrze Niemodlin Nowa Świdnica Józefina Rzeczyca Krogulec Barcinek Lipowa Dziewkowice Jaskółki Ostrzeszów Gliniany Radwanice Wilamowa Klęka Mochów Gnojna Chróścina Bukówka Zaborów Gołuszowice Wasiłowice Winiary Nowy Las Kozłówki Ruszowice Wietszyce Miłków Dębiniec Ruszowice Szczawno Brochocin Skalice Dzikowiec Górzna Jaszkotle Radomierz Dworszowice Kościelne Antonin Lipowa Sarny Nowa Wieś Wrocławska Kościerzyce

Maniów Wiązów Krzywiczyny Kłosów Jarosław Wierzbno Kobierzyce Rozwadza Wola Przedborska Gierałtowice Wróżewy Głubczyce Zubrzyce Świerkle Skrzypiec Janowice Duże Prusice Chocieszów Zajączki Drugie Czyżowice Dąbie Solec Wielgomłyny Lędziny Krzeptów Brzózki Przecznica Drożków Uraz Myszowice Jaworek Wężowice Szczawin Kruszowice Krzydlina Mała Kamiona Boguszyce Szukalice Sarnowice Radochów Grębocice Łęka Opatowska Bożacin Grochowa Grzybiany Ruda Zduńska Wola Zacisze Borkowice Kowalskie Krajków Ziębice Rojów Wrzosowa Jerzmanice-Zdrój Chudoba Panoszów Żerzuszyce Uchylsko Tomaszów Bolesławiecki Zwrócona Ucieszków Ostrzeszów-Pustkowie Miklesz Jaroszówka Bilew Żerniki Wrocławskie Olesno Wielkie Łąki Olbrachtów Popielów Henryków Ścigów Krosnowice Brynica Owiesno Kozów Bąków Duszniki-Zdrój Golczowice

Kruszyn Mikolin Pastuchów Miejskie Pola Lutomia Dolna Szadurczyce Gniewomirowice Kuźnia Raciborska Rakowice Wysoka Granica Wybłyszczów Joanka Brzezinki Szymocin Brzezimierz Góra Rędziny Brzezinka Katarzynów Serby Wierzbie Annapol Żołędnica Dobieszów Duczów Wielki Danków Stobrawa Orzechówek Bojanice Meszno Jastrzygowice Roszków Witowice Wola Kuźniewska Jasienica Górna Dąbrowa Ponikwa Stok Polski Janowa Czechy Pożarzyce Boguszyce Kopacz Skrzypnik Strzegom Dworki Pierwoszów Szewce Sadowiec-Wrzosy Szydłowice Chróścice Latowice Świerczów Grzebień Przywóz Lasowice Kręczków Wyszanów Karsy Dziwiszów Rogów Sobócki Smolarnia Równe Żywocice Magnuszewice Topolice Ścinawa Nyska Czerwonków Wierzchosławice Szklarska Poręba Mieszków Nowy Dwór Prudnicki Nowe Kotkowice Wojnowiczki Luboszyce Dalnie Gola Górowska Domaszowice Okopy

Dębniki Sieraków Śląski Większyce Dębno Polskie Kwiatków Marianówka Małuszów Glinka Grądzik Annolesie Burgrabice Radziejów Molna Krapkowice Nowa Wioska Biskupin Brzeg Rychtal Piastów Włostowa Pisarzowice Świerki Biadacz Polanica-Zdrój Machnice Tarnów Bagieniec Babice Rzechta Mańczyce Kozice Kobyla Góra Pawłowice Roztoki Pawłówek Niedoradz Zagwiździe Bielice Słoćwina Kadłub Wilkowice Koźniewice Guzice Dobrzyń Bojanów Nieradowice Rybnica Jeszkowice Brzostów Pietraszyn Radogoszcz Rachów Suchy Dwór Donaborów Ścibórz Łąki Kozielskie Dzielawy Podbolesławiec Pogórze Wachów Bliszczyce Biechów Krężoły Przyborów Kąty Pełczyce Wołów Czyżowice Pichorowice Oława Witaszyczki Barczkowice Chocianowice Włodowice Muchowiec Antopol Sulisławice Jedlice Oborniki Śląskie Wielołęka

Kolonia Kołłątaja Janiszewice Stara Bystrzyca Jaworów Kolonia Bilew Komorniki Nędzerzew Proszkowice Biskupice Ołoboczne Mleczna Nowe Budkowice Rogów Górowski Domaszków Szczawno-Zdrój Radzimowice Kwiatkowice Pilszcz Oleśniczka Konradówka Sobczyce Wilczyniec Domasłów Wszemiłowice Wojków Wróblin Głogowski Huby Siedlikowe Mierzyce Ligota Piękna Lasocice Węgry Mieczków Bolków Mokronos Dolny Moszowice Masłowice Bierutów Ścinawka Średnia Łąka Grzybki Biskupice Sarnówka Czarna Rozumice Koconia Świercze Stany Gajewniki-Kolonia Bralin Góry Burkatów Biała-Kopiec Brzeziny Budziska Mikoszowa Moszna Kraszewice Wilczyce Zimnowoda Trzebień Jaksonów Mokra Strzelce Opolskie Kłodzko Czyżówek Kłobuck Kłady Mańkowice Dębie Kruplin-Parcela Żuków Jarostów Nowa Wieś Legnicka Wróblew Mroczkowa Witów Dobiercice Zapolice Księginice Rzepcze Prószków

Owczary Radlin Głogówek Rokitnica Sędraszyce Bukwica Franklinów Marianów Cielcza Smarchowice Wielkie Krążkowy Włodków Łobodno Lipowa Stare Jaroszowice Jaczków Przydroże Wielkie Szlichtyngowa Krzepielów Milikowice Marianka Rędzińska Lubartów Modlikowice Zielonkowice Moskorzyn Starościn Gorzyczki Kamienna Góra Kobierno Kadłubiec Bolesławice Niegoszów Turza Śląska Dobrzeń Wielki Buława Kopalina Grabostów Przesieczna Charłupia Wielka Annopole Nowe Domanice Radzikowice Księży Las Kurów Zmyślona Raków Szczepanów Kobylice Zajączków Sowina Salnia Gruszczyce Komarno Sarny Wielkie Dobra Bystrzyca Górna Polków Borów Nowe Gołuszowice Romanów Niwnik Sułoszów Kolnica Folwark Przesieka Ogrodnica Staniszów Szydłowiec Kromnów Siedliska Dąbrowa Sobótka Polanowice Strachów Kopydłów Bratowice Kotla Kojęcin Rożenno Stanowice

Borek Kobylno Henryków Młynarka Wierzbica Dolna Przygorzele Dąbrówka Dolna Opole Tabor Wielki Wódka Gaszyn Chełstówek Mościsko Łażany Tarce Ludów Śląski Pucnik Urbanowice Goraszowice Krajanów Puszyna Wojsławice Warkocz Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Polwica Pławnica Giebułtów Słowik Żmigródek Ozimek Strzelce Pieszyce Brzeziny-Kolonia Lasocice Posadówka Starowice Dolne Zamienice Radosław Zborowice Pszeniczna Igłowice Dmenin Głuchołazy Stoszowice Łowicz Korytów Rudno Sułoszyn Maków Komorowice Wojszyn Iwanowice Duże Proszów Dankowice Podzamcze Łosieniec Świba Miechów Kozuby Otok Przyczyna Dolna Raszów Nowa Wieś Kącka Wadochowice Wierzbie Łubniany Pasterzowice Lubawka Zmyślona Słupska Ujazd Górny Dobrzyków Lubin Gorzesław Wojciechów Dzierżysławice Ceber Bystrzyca Dolna Zachełmie Kietrz Pisarzowice

Parzęczew Polakowice Karpacz Bierzyn Sucha Górna Osiek Malnia Golanka Dolna Dankowice Pierwsze Zapusta Pustków Żurawski Biedrzychów Mątewki Potarzyca Mokre Kujakowice Dolne Dobrzejowice Borszewice Kościelne Szczodre Ujów Nowice Wójcin Wydrzynów Bełsznica Mirosławice Lipnica Motyczyn Marcelów Dobrocin Warszówka Łowoszów Kujakowice Górne Nowy Folwark Ślęza Borzygniew Kępno Charbielin Chwalibożyce Kątna Nosalewice Szklarka Dobrzenice Gierałcice Wysoka Ławica Mnichowice Izabelów Mały Dzietrzniki Sobocisko Ogiernicze Chrząstawa Wielka Błonie Bodzanów Kwiatków Stolec Czesławice Sosnówka Bierdzany Ulianówka Wawrzyńcowice Sokola Góra Włodzienin-Kolonia Ścinawa Droglowice Huta Drewniana Oleśnica Strzelin Biała Nyska Rochowice Ptakowice Czechy Wieruszów Wałbrzych Jałowiec Śrem Hajduki Samborz Krzyżanowice Grabina Opatów

Durzyn Kudowa-Zdrój Jakubów Dzigorzew Ligota Prószkowska Strumiany Piastowice Gorzkowice Dębina Jastrzębia Kurznie Dębowa Łęka Kamieniec Wrocławski Kamienica Raczkowa Leśnik Jaźwina Iwiny Chróścielów Strzelce Brudzew Bolechów Kazanów Strobice Małków Bycz Jaśkowice Legnickie Gorzkowiczki Steblów Borek Solna Gotartów Kierzno Wolbromek Łagiewniki Łężce Golanka Górna Osiek Słone Krotoszyce Tarnów Grodkowski Strumienna Burzenin Gryfów Śląski Bystrzyca Kłodzka Chrząstowice Jarnołtów Gościęcice Świeligów Szklarka Mielęcka Zrąbiec Prężynka Dzielice Prusy Rawicz Strzegomiany Tułowice Małe Kadłubia Szklana Huta Kalina Świątniki Tarnów Opolski Krzekotówek Roszkowice Giebułtówek Nowe Kamienice Gęsice Księginice Lewin Brzeski Kamionna Kubice Chałupki Marżynek Lizawice Kolonowskie Prażmów Przylesie Dolne Lubsza Stare Kotkowice Bardo

Tarnów Bycki Chomiąża Stare Siołkowice Oleszka Kurzawka Sadowie Domasław Borek Góreczno Ziemiełowice Zębowice Siekierzyce Leszczyniec Lutrowskie Okmiany Bogdanów Bytom Odrzański Andrzejów Trzebieszowice Augustynów Podkamień Lubiatów Krzyworzeka Wrocław (Krzyki) Proślice Kościelniki Dolne Domaszczyn Goszczyna Kolanowice Szczyglice Maryszewice Brzezie Agnieszczyn Lubecko Gostyń Bożków Tułowice Strzeganowice Cienkowice Głubczyce-Sady Patoka Ujazd Dolny Turów Radostów Dolny Przedbórz Huta Stara Obiszów Roszkowice Michów Częstocice Szonów Buków Smolnik Dobieszów Cieszów Wilków Kościeliska Radomierowice Granice Przylesie Wągrodno Lasowice Klasak Kromolin Amelin Twardogóra Małuszyn Drożyna Psary Piaski Karczyn Ogorzelec Biała Stara Jamka Konradów Jakuszów Witanowice Gierczyn Wojciechówka Kowary

Woskowice Małe Turawa Izbice Strupice Witoszyn Dziekaństwo Klucze Przydatki Przybyszowskie Uniegoszcz Czachory Popowice Królowe Psary Lisięcice Międzylesie Jasiona Wygwizdów Moszyce Kijów Nasale Podgórzyn Jugów Imbramowice Wojciechów Radostów Górny Brzóski Królikowice Łukaszowice Wymysłów Warta Wyszanów Księginice Kamieniec Śliwice Ogorzelec Solniki Małe Kartowice Wojtkowice Jenkowice Fabianów Zakrzówek Szlachecki Wilków Siestrzechowice Chełmiec Byków Wojkowice Józefków Goświnowice Regulice Roztocznik Pietna Poborszów Boboszów Silno Małe Bojanów Bolesławiec Żydów Stare Olesno Budziwojów Żuchowice Różana Ściborzyce Wielkie Kamień Grocholub Niesiebędowice Niwiska Dolne Konin Żagański Sobieszów Olbrachcice Kuniów Przedmoście Kryniczno Mienice Strzeszów Prusinowice Pieńki Mokrsko Rządowe Lubiąż Krzelków Chościszowice

Maniów Wielki Cieszęcin Stanowice Krzyżowice Baranów Kleśniska Bryłówek Kuźnica Ligocka Gola Pisary Gorzanów Krzyków Bzinica Stara Jeziorko Zacharzyce Ostrów Wielkopolski Bąkowice Ptaszkowice Jakubowice Pokrzywnica Gułów Myjomice Żabice Suchodaniec Osusz Markowice Nakło Grochotów Potoczek Grodków Przysiecz Wierzbice Gola Godziszowa Dionizów Hanuszów Kluczbork Żłobizna Pogalewo Wielkie Starków Starczów Mokrzeszów Wojnowice Kokorzyce Mikołajów Borzęckie Prężyna Wrocław (Fabryczna) Dobroszów Żyrowa Wysoka Żary Ostroszowice Rochy Kostomłoty Lipce Dylów Rządowy Chobanin Korczew Źlinice Ligota Toszecka Kostrzyna Miłkowice Cisów Kromolin Stary Ścinawka Górna Miłochów Kunice Dobroszów Wielki Jezierzany Otyń Tworków Lubań Racibórz (Brzezie) Goszowice Czernica Proszyce Srebrna Góra Tylewice Olszyna Dolna

Gorzanowice Myje Lipie Nowe Żabno Retków Pęcz Pawłów Raków Kuny Żelazna Żarów Rataje Godzinowice Żelazno Wilczyn Brzeźce Jabłonna Granica Szczedrzyk Trzeboszowice Górki Leszno Dolne Iwanowice Małe Jagodnik Zielina Zgorzelec Batorów Glinica Brzeziny Nowe Paruszowice Staniszcze Małe Wolny Sobakówek Kolonia Strzałkowska Czeska Wieś Żagań Mędłów Głogów Opiesin Lutogniew Doboszowice Borki Biskupice Ubocze Gręboszów Zabłocie Radoszowice Sokolec Przyczyna Górna Bielice Zabłoto Klisino Rzymkowice Niwki Bierzów Karski Laskowice Ratowice Gębczyce Tomice Mokry Dwór Jodłów Zawiść Kawice Głębinów Ostrówiec Karłowice Karsznice Janów Stawiska Niedźwiedzice Żerniki Małe Wrzesiny Kępa Nowy Miłków Kaczorów Rysiowice Wesołówka Biskupów Górczyna

Mysłakowice Paniowice Syców Częstochowa Płoszów Latkowa Rzeczyca Lipiny Różyna Radliniec Lewkowiec Dąbrowa Nowa Kopernia Szczepanowice Rudniki Nowogród Bobrzański Wójcice Piotrowice Pisarzowice Sosnówka Koiszków Debrzyca Domaradz Magnice Dębska Kuźnia Nowy Dwór Zielenice Kórnica Zabrodzie Wydrowice Środa Śląska Krzyżanowice Kornice Mrozów Podkrosno Ujazd Świerczów Błażejowice Dolne Opatowiec Siedlisko Krzepice Sosnowa Stara Góra Wawelno Brzezie k. Sulechowa Borkowice Potaśna Kołątajew Mietków Kościelniki Średnie Jankowice Miękinia Tyniec Mały Wtórek Kowalów Pakosławice Legnickie Pole Siedlimowice Duczów Mały Józefów Racibórz (Markowice) Widok Maszków Pniewie Ligota Budzieszowice Rynarcice Kliszkowice Małe Jelenin Słupia pod Bralinem Chrząszczyce Wrzoski Ręków Bogacica Kuźniki Przybyszewo Muszkowice Skowronki Zaręba Krobusz

Amandów Tomaszów Kędzierzyn-Koźle Pustków Suchoczasy Kliny Sławęcin Bernacice Górne Łagoszów Wielki Piechowice Biestrzyków Iwiny Żeliszów Krościna Mała Opoczka Przygórze Osiek Duży Wąsosz Górny Jędrzychów Piotrowice Boczków Paprotnia Młodawin Dolny Siedlec Grodowiec Browiniec Polski Nagodzice Unikowice Zwierzyniec Pierwszy Bobrowa Szczytnica Karnice Chotów Lenartowice Pruszków Bożejowice Milin Graniczna Zawadzkie Zakrzów Pakosławsko Tłustomosty Sulechów Pieńki Dworszowskie Sieradz Kadłub Turawski Mnichowice Korfantów Buków Bobrowniki Kłaczyna Walenczyzna Czarnocin Kęszyce Twardów Jankowice Wielkie Zimnice Małe Chrząstawa Mała Jaczkowice Słoków Studnica Grodziszcze Szczytniki Małe Strzegowa Krzeczyn Wielki Krasków Gracze Jakubikowice Tarnica Kamyk Golczowice Bielawa Zabardowice Biskupice Obora Rokitki Podolany Kraskowiec Landzmierz Mucków

Brzeziniec Stara Obra Wojnowice Krzyżkowice Langowo Rogów Opolski Kuropatnik Nowa Ruda - Słupiec Wrocław (Leśnica) Piotrówek Sucha Orłowice Strużnica Różyniec Brzezina Suchowice Bukowina Radłów Łaziska Wabienice Księże Pole Boleścin Pielgrzymowice Księginice Małe Sternalice Włocin-Wieś Żelisław Komorniki Starowice Dobieszowice Domaradzka Kuźnia Siedlnica Michałów Łagoszów Mały Szczedrzykowice-Stacja Kotórz Mały Gajewniki Baszków Raszków Grębień Wólka Wojsławska Księginice Wielkie Piotrowice Nyskie Wilkszyn Grodziec Mały Przedwojów Smolice Jelitów Nadziejów Brodno Krobielowice Koźlice Tarnowiec Kąty Grudynia Wielka Domecko Święty Marek Babi Las Rozmierka Czernikowice Ratno Dolne Nowa Cerekwia Ligota Górna Prudnik Drogomil Biskupice Miłoszyn Karolina Marcinowice Mała Kamienica Ścinawka Dolna Huby Stawiszcze Kamień Śląski Roszkówko Pyskowice Strzałków Długopole-Zdrój Dylaki Nowa Wieś

Stary Górnik Baldwinowice Grodziszcze Janowo Kolonia Gorzędów Łączkowice Będkowo Grabów Pawłów Trzebnicki Długie Nowe Księżyce Bukowa Śląska Gola Mnichów Maniów Jenkowice Białowieża Smardzów Przyłęk Ptaszków Kamieniec Ząbkowicki Zdzieszowice Piecowice Sulikowice Malerzowice Małe Bykowice Paryż Henryków Kobiele Małe Kotlina Bernacice Bukowie Trzebnik Siedlemin Krobanówek Świeradów-Zdrój Wilczków Brochocin Gajówka Słoszów Rączka Borzęcice Radomsko Bobolice Ociąż Chotów Suszkowice Wyszki Dobrogoszcz Wymiarki Świdnica Kucharzowice Smogorzów Młodnik Żelowice Brzęczkowice Niedamirów Święciechowa Ładza Chrósty Czepielowice Gościejowice Ołdrzychowice Kłodzkie Wierzbno Półwsie Węgrzynów Sławice Góra Św. Anny Otoki Brzózki Wierzbie Czarnolas Jakubowice Bożanów Czerńczyce Popielarnia Stramnice Łukowice Brzeskie Gola Grodkowska Żmigród

Łaszczyn Młodawin Górny Smardy Dolne Rudnik Krzczonów Gosławice Narok Jurków Holendry Przedmoście Olbrachcice Piaski Wińsko Dąbrówka Górna Osiek Borucin Stobiecko Szlacheckie Racławice Śląskie Myślibórz Nowa Łomnica Napoleon Witków Dzierzków Baborów Węglewo Michałowice Kraśnik Górny Trzebce Wierzbica Górna Piotrówek Przecza Snowidza Pielaszkowice Dobrodzień Łomnica Lubczyna Rybno Jezierzyce Wielkie Wierzchowice Kamieńsk Wrząca Lamki Nysa Krzanowice Turów Kalisz Biernatów Osetnica Brzoza Rzędzina Gaiki Wolibórz Koziniec Szarocin Poznowice Rychnów Lubrza Okrajszów Reńska Wieś Poręby Budziaki Grabie Laskowiec Wrzosy Kopice Zacisze Groble Henryków Chmielowice Lasowice Małe Maciejów Kurów Mały Biała Zabornia Głogówko Olszowiec Nowa Wieś Złotoryjska Uskorz Wielki Dobra Magnuszowice

Skomlin Lądek-Zdrój Nowe Skalmierzyce Kalinowa Cesarzowice Ligota Wołczyńska Chojnów Cieszowa Karpniki Bruny Bartoszów Prusy Chociwel Kwiatoniów Krowiarki Białków Strzegów Jemielnica Wszemirów Dębianka Wróblowice Szczepankowice Zagródki Chorula Ostrówek Sępów Kanclerzowice Sarny Małe Toplin Legnica Gaworzyce Domaniowice Sędzisław Niwki Garbarskie Rakowice Kietlin Blok Dobryszyce Komorniki Obłotne Ligota Tułowicka Kamionka Zabiele Kopanina Brochocin Stary Wołów Dębnica Przezdrowice Nowy Dwór Więcki Świebodzice Dzietrzkowice Jasienie Ulesie Kamionek Taczalin Kaczów Opatów Wawrzeńczyce Grabia Trzecia Stara Brzeźnica Szczytna Krzepice Olbrachcice Wielkie Glinica Pokój Nasiedle Jawor Ligota Mała Gierałcice Siedlików Zbica Zimnice Wielkie Górka Sobocka Pasterka Pociękarb Jerzmanowice Kłoda Górowska Bukowna Zalesie Bytnik

Cieszyce Tokarów Kuropas Sowin Kujawy Wisznia Mała Wołczyn Osła Jelenia Góra Koszęcin Strzyżewice Jeżów Sudecki Wrocław (Muchobór) Rostkowice Grabary Nowa Sól Różaniec Lisiec Brzeziny Boguszyce Sady Dolne Kije Dalków Kościelna Wieś Wierzbnik Paczków Rozkochów Olszynka Męcinka Owsianka Witostowice Bogdanowice Złotno Pogalewo Małe Reńska Wieś Dębowa Brzyszów Kokanin Wąwolnica Maniów Mały Zawiszów Złotoryja Dziećmiarowice Karłowiczki Nowa Wieś Mała Komorno Łubna-Jakusy Kałków Radomina Przechód Szczukocice Leszno Bielany Wrocławskie Bądzów Niewodniki Goszcz Dzikowa Jeżowa Siedliska Kietlice Miejsce Smereczyna Piotroniowice Węgliniec Kotowice Sierakowo Grębanin Wojsław Mroczkowice Garbów Wilczy Las Gogołów Włóki Konradowo Żelisław-Kolonia Bachorzew Kromolin Nowy Kocilew Laski Fałkowice

Poręba Przyłęgów Bolesław Nosków Kiełczów Mikowice Sękowice Piskorzyna Długopole Górne Nowa Wieś Bieniec Domanów Modła Czarnowąsy Zabierzów Sadogóra Jaszkowa Dolna Góra Łącznik Konradowa Proszówka Bieńkowice Gołogłowy Budy Nosalewickie Brodziszów Cyprzanów Wyszkowice Borzęcin Stary Łom Kijowice Tłustoręby Dąbrowica Siedlec Wola Książęca Smardzew Kup Gorzupia Sławniowice Krzyżowa Mielnik Świny Wierzchownia Pawłowice Kruszyna Tyniec Legnicki Kondratowice Ryszardów Dolina Stary Węgliniec Krzyżowice Lipna Rożnów Malin Bieniowice Murów Piotrków Borowski Wiadrów Kowalowice Gniechowice Raszowa Zamysłów Polska Nowa Wieś Czekanów Pasieczna Izabelów Śliwniki Złoty Stok Piława Dolna Wojcieszyce Karczowice Grobniki Gorzędów Osiny Radwanice Dubidze-Kolonia Błażejowice Stara Kamienica Niwnica Uciechów Szalejów Górny

Bujnów Galowice Lubków Turkowy Piersna Janówka Lubcz Stara Łomnica Okup Wielki Przedborowa Krzekotów Kolonia Jaśkowice Gruszewnia Ratnowice Zieleniec Racławiczki Ligotka Góra Morów Wojnowice Śmiałowice Chrzanów Chrzelice Złoczew Dryżyna Dąbrówka Łubniańska Janiszów Brzezina Skoroszów Bielawki Krępice Brzezina Jutrzyna Kłoda Olszanica Starokrzepice Sadowiec-Niwy Braszowice Biała Rządowa Jegłowa Jerzmanowa Biskupice Wąsice Kolonia Fryderyka Chmieleń Żerniki Wielkie Iłowa Drożów Balcarzowice Krępna Kulów Grochowice Dobra Ochodze Wrocław Wiatraczyn Bolesławiec-Chróścin Lubotyń Sułków Swędzieniejewice Sieniawa Żarska Marszowice Leszno Górne Górka Prudnicka Trzebina Gryzów Wojnarowice Miłowice Grodzisko Wysocko Małe Rzyce Pieczyska Duszniki Skarbiszowice Sadów Borek Strzeliński Ostrożnica Stary Wielisław Głuszyna Kruków

Cieszanowice Kazimierz Babin Trzebnica Czarnków Gościce Wilków Kuklice Wilkanów Pomianów Górny Rusinowice Proszków Rogożany Namysłów Jędrzychowice Nasławice Izbicko Nielubia Grobla Nowosiedlice Tuły Dworzyszcze Płonina Janowiczki Osiny Sokolniki Ścinawa Mała Szymiszów Tworzyjanów Książnica Morawa Smolec Dunino Grabowno Wielkie Świnobród Komorowo Nowy Jaworów Piaszczyce Straszów Sulisławice Krzyżowa Dolina Borki Górzec Starygród Mechnice Lekartów Łowkowice Olszowa Piława Górna Wolica Pusta Janków Racibórz Wierzbnica Osowa Sień Bystrzyca Zakrzów Turawski Załęcze Prusice Komprachcice Gniewomierz Warta Bolesławiecka Pęgów Dobrzeń Mały Jeziory Idzikowice Rożniątów Szczepanów Stare Drzewce Leśnica Borowice Bujniczki Kobiele Wielkie Samborowice Pakoszów Ligota Turawska Wysocko Wielkie Sidzina Śmieciak Pleśnica Radoszowy

Cieszów Koperniki Mrokocin Kotulin Stary Paczków Strąkowa Gęsiniec Racibórz (Obora) Duża Wólka Damianowice Chociemyśl Biedrzychowice Strzałki Tymienice Jasiona Ozorowice Wysoka Sławęcice Plucice Frącki Kozłów Siemianów Warmątowice Gaj Oławski Nagórnik Pawonków Pyszczyn Ligota Bialska Hilarów Stanki Borków Nowy Rędziny-Kolonia Łukaszów Cieplice Śląskie-Zdrój Kostrzyca Brzeźnica Kościuszków Jodłownik Ciświca Bucze Guzowice Dalków Budziszów Wielki Iława Objazda Kosorowice Ożary Górka Wieruszowska Jarocin Zakrzów Targowica Stary Waliszów Konradów Grabik Małujowice Chróścina Kuźnica Skakawska Stare Budkowice Rojków Dziedzice Trkusów Karolew Rogów Legnicki Dankowice Trzecie Żukowice Lubnów Wrocław (Klecina) Turów Parzymiechy Jaworzyna Śląska Wolimierz Czerna Szymanów Ściegny Nowa Brzeźnica Kałużna Przyborów Jaczów Michałów Wieża

Kalinowice Uszyce Ligota Wielka Brukalice Krasna Góra Pożarzysko Zielęcice Antoniów Sady Sprzęcice Wichrów Branice Łąka Prudnicka Spalona Kłocko Borowe Rusko Łazy Stęgosz Wierzbowiec Garbce Lubnów Dziećmarów Wysogotówek Ligota Dolna Nowy Świat Grzegorzów Długołęka Kolejka Dubidze Broniszowice Koza Wielka Stary Jaworów Pietrowice Małe Grądy Raciborowice Dolne Jaszkowa Górna Bogusławice Wałbrzych (góra Chełmiec) Topola Mała Kierpień Komorów Wielka Wieś Ogrodzisko Pólko Bożnów Natolin Markotów Duży Stary Zamek Budzów Stefanów Niemil Witków Szczepanek Bobrów Jakubów Mojków Podgaj Biały Kościół Wielowieś Kaźmierzów Mrowiny Szybowice Godzikowice Grabik Brzeźnica Pietrowice Wielkie Ujeździec Kunów Piotrowice Wilczkowice Bielejewo Łaszew Grodziec Bychowo Ochraniew Jedlno Pierwsze Kąty Skorogoszcz Kluczowa

Lisie Kąty Sądrożyce Lubliniec Kadziak Nowy Rożnów Panków Lwowska Muszyn Konarzew Pieńki Stolarskie Gębice Twardawa Gorzyce Zielona Góra Dzierżysław Brzoza Krośnica Kwiatów Boboluszki Wygiełzów Kurowice Marcinów Wodników Górny Popowice Potoczek Nowe Drzewce Głębock Masłowo Olszany Świerzyny Lwowiany Dobijacz Odrowąż Pisarzowice Uciechowice Nowizna Szymonków Zawada Nowy Świętów Nowaki Wilkowice Laskowice Kępnica Mozów Kalinów Dzbanów Odrowąż Grzeszyn Łyskornia Surowina Skorochów Rogoż Kalsk Trzebień Korytno Rzeczka Waleńczów Gozdnica Ruja Mściwojów Brzezia Łąka Wieluń Uników Paszowice Radostów Średni Kobyla Głowa Zagrodno Radków Węgry Wyskok Małuszów Słupia pod Kępnem Sucha Psina Domaniów Nowa Kuźnia Dzierżoniów Brzezinki Korzekwice Osiek Radziechów

Strzebiń Chwałów Dolnik Trzebiny Raciborowice Górne Jankowy Lutynka Czaple Stare Kiełczyn Mszaniec Lubomyśl Bielawa Witoszyce Józefów Modlęcin Grabowiec Sędzimirów Paździorno Brzezie Żórawina Maciejowice Ulanowice Raczyce Grzymaczew Mesznary Siedlce Cielce Stróża Gniewków Pątnów Kwielice Gródczany Szprotawa Jakubów Piechocice Ludmierzyce Dąbrowa Wilczyce Zybiszów Węgrzce Bryłów Mokrsko Szczodrowice Szalonka Szklarnia Januszkowice Olszowa Mionów Sołtysy Świniary Małe Benice Kolnowice Dankowice Drugie Bednary Parzewnia Stok Nowy Długomiłowice Łosiów Bukowiec Lichynia Toporów Zagajew Przybyszów Krzewie Wielkie Ciechów Kłobuczyn Jadwisin Smardy Górne Karwiniec Jasienica Dolna Kochcice Jordanów Śląski Lubnów Darnowiec Mostki Michałowice Frydrychów Pustków Wilczkowski Perzyce Wilkowyja

Szymanowo Radocin Ziemnice Michałkowice Krotoszyn Siecieborowice Michałówek Kraszkowice Konstantynów Cesarzowice Raszowa Równa Szum Szymanów Święciany Żurawiniec Janowiec

Kilka informacji i faktów na temat operatora

1. Czym jest internet Airmax?

Internet Airmax to usługa szybkiego Internetu, która jest dostępna na całym obszarze południowo zachodniej Polski

2. Dlaczego Airmax to najlepszy wybór dla domu i firmy?

Airmax to najlepszy wybór dla domu i firmy, ponieważ jest to niezawodna i niedroga usługa szybkiego internetu. Airmax ma również wiele planów do wyboru, więc możesz znaleźć idealny dla swoich potrzeb.

3. Jakie są niektóre cechy Airmaxa?

Niektóre funkcje Airmax obejmują nieograniczoną ilość danych, brak umów i bezpłatną instalację oraz darmowy okres testowy.

4. Podsumowując, Airmax to najlepszy wybór dla domu i firmy, ponieważ jest to niezawodna i niedroga usługa szybkiego internetu.