AirMAX.pl Internet Opinie - poznaj kompleksową ofertę operatora

AirMAX Internet jest nowoczesną, kompleksową usługą komunikacyjną, skierowaną do klientów biznesowych i instytucjonalnych. Za jej powstanie i rozwój odpowiada firma AirMAX – polski operator, działający na rynku od wielu lat.

Wdrożenie usługi Airmax Opole Internet zwiększa komfort i efektywność pracy w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, dużych firmach i korporacjach, urzędach gmin i miast, placówkach edukacyjnych, klinikach i przychodniach oraz w wielu innych obiektach – bez względu na wielkość i branżę. AirMAX Internet to rozwiązanie wysoce elastyczne. Dzięki temu najważniejsze parametry można bez problemu dostosować do indywidulanych potrzeb i wyzwań komunikacyjnych.

operator światłowodowy Airmax

AirMAX Internet – w 100% bezpieczna usługa

Internet Airmax

to w pełni bezpieczna, sprawdzona i przetestowana usługa. Stabilność i niezawodność rozwiązania gwarantują liczne, wdrożone procedury bezpieczeństwa oraz innowacyjny, zautomatyzowany system nadzoru, nadzorowany przez wewnętrzny zespół inżynierów i ekspertów technicznych. Centra danych, z których korzysta operator, są przygotowane na każdą okoliczność. W przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych zdarzeń, problem eliminowany jest natychmiast. Planowane i realizowane na bieżąco działania profilaktyczne mają dodatkowo przeciwdziałać awariom

AirMAX Internet – nie tylko Internet

Airmax Opole Internet to kompleksowe rozwiązanie, na które składają się:

 • łącza i usługi internetowe,
 • usługa dzierżawy łączy,
 • usługi głosowe,
 • usługi hostingowe
 • usługi serwisowe,
 • kolokacje serwerów (na życzenie).

Do stałej dyspozycji klienta pozostaje pomoc techniczna – nowoczesny, niezależny dział, którego specjaliści szybko i skutecznie rozwiązują zgłaszane problemy, odpowiadają na pytania, doradzają i rozwiewają wątpliwości. Połączenie następuje błyskawicznie i nie wymaga wcześniejszej konfrontacji z automatycznym asystentem.

dostawca internetu Airmax

AirMAX Internet – dlaczego warto?

 • Bezpłatny okres testowy - stnieje możliwość niezobowiązującego, bezpłatnego przetestowania usługi w swojej firmie przez okres 2 tygodni. Po tym czasie klient może podpisać umowę lub zakończyć współpracę. Przed podłączeniem umowa NIE jest wymagana.
 • Działanie w każdej lokalizacji - usługa jest w pełni pokryta zasięgiem. Działa w każdym miejscu z maksymalnym potencjałem, także w trudnych lokalizacjach, w których często są zgłaszane problemy z zasięgiem.
 • Błyskawiczne wdrożenie - prace związane z podłączeniem i wdrożeniem usługi są realizowane terminowo, szybko, sprawnie i czysto, niezależnie od lokalizacji obiektu i pomieszczenia.
 • Stała opieka techniczna - usługobiorcy mogą korzystać z kompetentnego wsparcia działu technicznego na każdym etapie wdrażania i korzystania z usługi.
 • Ultraszybkie łącza i ultraniski ping - właściwie bezkonkurencyjne parametry usługi to zasługa bezpośredniego wpięcia w światowe magistrale światłowodowe. Transfery wynoszą 10 Gb, a czasem nawet więcej.
 • Jakość gwarantowana przez SLA - umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreement), w połączeniu z wysokimi standardami operatora, to pewność maksymalnej stabilności i stałej dostępności usługi AirMAX Internet przez cały okres obowiązywania umowy.

Porozmawiaj z doradcą AirMAX Internet

Doradca opowie Ci o szczegółach oraz przygotuje ofertę skrojoną pod Twoje wymagania, potrzeby i wyzwania. Będziesz też mógł od razu rozpocząć bezpłatny okres testowy. Posiadasz siedzibę w woj. dolnośląskim? Zachęcamy do zapoznania się z naszym flagowym produktem - ultraszybkim, niezawodnym i stabilnym Internetem światłowodowym, dostępnym we Wrocławiu i w innych miastach Dolnego Śląska.

Airmax.pl Internet Opinie - informacje o operatorze


ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: https://airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

ultraszybki internet airmax

Cennik Airmax Internet - przykładowe ceny usług dostawcy internetu Airmax

Airmax Internet - Cennik Internetu Stacjonarnego dla domu i biznesu

Abonament 24 Mb 48 Mb 96 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 44 pln (po 3 mies. 88 pln) 47 pln (po 3 mies. 94 pln) 53 pln (po 3 mies. 106 pln)
Umowa na 24 miesięce: 52 pln (po 3 mies. 104 pln) 55 pln (po 3 mies. 110 pln) 58 pln (po 3 mies. 116 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 60 pln (po 3 mies. 120 pln) 66 pln (po 3 mies. 132 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
24 / 4 Mb 48 / 6 Mb 96 / 10 Mb
Koszt aktywacji koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530
Abonament 150 Mb 300 Mb 900 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 56 pln (po 3 mies. 112 pln) 59 pln (po 3 mies. 118 pln) 65 pln (po 3 mies. 130 pln)
Umowa na 24 miesięce: 63 pln (po 3 mies. 126 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln) 72 pln (po 3 mies. 144 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 72 pln (po 3 mies. 144 pln) 79 pln (po 3 mies. 158 pln) 83 pln (po 3 mies. 166 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
150 / 12 Mb 300 / 15 Mb 900 / 30 Mb
Koszt aktywacji: koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530

Możesz samodzielnie zakupić sprzęt w dowolnym miejscu, a wymagania dotyczące niego znajdziesz na stronie https://airmax.pl/pomoc/rodzaje-zestawow-internetowych. Alternatywnie, możesz wypożyczyć sprzęt w Airmax, dzwoniąc na numer infolinii 717170530 i podając swój adres. Sprzęt zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia na adres, który wskażesz. Po otrzymaniu zestawu, możesz aktywować internet na bezpłatny okres testowy trwający 14 dni, z opcją przedłużenia do 21 dni. W tym czasie będziesz miał możliwość oceny jakości usług Airmax. Po zakończeniu okresu testowego, masz opcję zwrócenia zestawu, podpisania umowy lub wyboru internetu na kartę (prepaid).


Po upływie okresu testowego, jeśli zdecydujesz się na zwrot zestawu, możesz to zrobić na dwa sposoby: wysyłając go pocztą lub kurierem na adres siedziby Airmax ul.Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole lub zwracając go osobiście pod ten sam adres. W paczce powinien znaleźć się numer rachunku bankowego, na który operator ma dokonać zwrotu kaucji za sprzęt. Zwrot zostanie dokonany poprzez przelew na wskazany rachunek bankowy.


Na stronie internetowej https://airmax.pl/internet/#zasieg znajdziesz listę miejscowości objętych zasięgiem sieci Airmax. W ofercie firmy dostępny jest internet światłowodowy kablowy, który jest układany w trzech różnych metodach: technice napowietrznej, technice przepustów podziemnych oraz technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Dzięki AirFiber, bezprzewodowemu internetowi, możliwe jest uzyskanie takiej samej lub nawet wyższej prędkości niż w przypadku popularnego internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Poza standardowymi korzyściami oferowanymi przez internet światłowodowy, AirFiber zapewnia również dodatkową wartość, dzięki brakowi potrzeby infrastruktury kablowej, co nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu. Dodatkowo, łatwo się go montuje, jest odporny na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia przewodu oraz oferuje dużą prędkość.


Airmax internet opinie – gdzie ich szukać?

Airmax internet to doświadczony operator o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Od kilkunastu lat Airmax internet radiowy wykorzystywany jest przez użytkowników domowych, biznesowych i instytucjonalnych, zaspakajając zarówno standardowe, jak i nietypowe potrzeby komunikacyjne. Naszym najnowszym, a zarazem flagowym rozwiązaniem jest światłowód Airmax, zapewniający bezkonkurencyjne prędkości transmisji danych, bardzo niski PING i maksymalną stabilność - bez doprowadzania infrastruktury kablowej. O usłudze Airmax światłowód opinie są w większości bardzo pozytywne, stąd coraz większe zainteresowanie tą przełomową technologią. Chociaż najczęściej kojarzony jest Airmax Opole, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, to aktualnie internet Airmax dostarczamy do wielu dużych, średnich i małych miast, zwłaszcza zlokalizowanych na południu Polski. W gronie naszych klientów przeważają przedsiębiorcy, urzędy i instytucje, a także gamerzy. Wszyscy to niezwykle wymagający odbiorcy, którzy przykładają priorytetową wagę do rzetelności operatora i niezawodności oferowanych przez niego usług. Z doświadczenia wiemy, że do pierwszego kontaktu potencjalnych klientów często zachęcają rekomendacje innych użytkowników. Ty również chcesz sprawdzić o Airmax opinie? Podpowiadamy, gdzie ich szukać.

O Airmax.pl opinie znajdziesz:

 • u dołu tej strony,
 • w katalogu polskich dostawców internetu Operatorzy.net,
 • na oficjalnej stronie operatora,
 • na Profilu Firmy w Google – operatora Airmax oceniło dotąd ponad 1500 użytkowników, a jego łączna ocena to rewelacyjne 4,5*,
 • na platformie z recenzjami Trustpilot, • na branżowych forach internetowych (aby wyświetlić wątki dotyczące operatora Airmax, należy wpisać do wyszukiwarki frazę airmax internet forum),
 • na różnych stronach ze speed testami, np. TestujPredkosc.pl.

Na niektórych z tych stron zamieszczony został Airmax internet cennik. Należy pamiętać, że jest to jedynie standardowa oferta. Natomiast usługę można w całości spersonalizować pod indywidualne potrzeby, dopasowując każdy parametr: od prędkości łącza, przez liczne usługi towarzyszące, po długość współpracy i wysokość miesięcznego abonamentu. W celu otrzymania indywidualnej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem operatora. Co ważne, z Airmax internet kontakt jest możliwy przez całą dobę.

Już zapoznałeś się z opiniami o Airmax internet?

Czas na kolejny krok! Skontaktuj się z operatorem, by rozpocząć bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Nie musisz od razu podpisywać umowy. Na początek zamów Airmax internet zestaw na próbę. Możesz testować usługę przez 14 dni w swoim domu lub firmie. Po tym czasie podejmiesz decyzję, czy chcesz podpisać umowę. Oczywiście doradca Airmax pomoże Ci w optymalnym skonfigurowaniu usługi. Zapraszamy do kontaktu.

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 12019
Ryszard
Nie znałem airmax przed moim ostatnim dostawcą. Moja wiedza opierała się na recenzjach firmy z internetu. Stwierdziłem, że są one realistyczne i dokładne, więc podłączyłem się do sieci. W propozycji, którą otrzymałem, obiecano mi szybką taryfę 900 Mb i rzeczywiście została ona zapewniona. Mieszkam w małym mieście (Bolesławiec) i internet airmax działa u mnie idealnie przez cały dzień bez żadnych problemów. Prędkość połączenia odpowiada dokładnie przedstawionym warunkom, sprawdzam czasem speedomat. Podłączenie airmax internet było ekspresowe; wszystko poszło gładko. Gorąco polecam korzystanie z tej usługi, bo dostaje się tu wszystko, czego się potrzebuje.
Fryderyk
Według recenzji airmax.pl w 2023 roku, firma ta niezmiennie plasuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Natknąłem się również na negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości są one pisane przez konkurencję. Sam mam internet światłowodowy Airmax w mieszkaniu od kilku miesięcy i jeśli miałbym polecić jakiegokolwiek dostawcę światłowodów we Wrocławiu (co jest bardzo trudne, bo jest tyle dostępnych opcji), to byłby to właśnie Airmax. Prędkość danych utrzymuje się w okolicach 1 Gb - i to bez prowadzenia kabli!
Przemysław
Moje doświadczenia z Airmax Opole zaczęły się ponad rok temu. Wcześniej przeglądałem jakieś fora o tematyce internetowej i byłem zainteresowany znalezieniem informacji na temat zasięgu Airmax. Niestety nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji na temat usług tej firmy, więc postanowiłem zaryzykować i spróbować sam.... I jeśli mam być szczery, to wcale nie było to ryzyko, bo pierwszy miesiąc usługi wykupiłem przez telefon w opcji prepaid - bez zobowiązań - na 4 miesiące.
Arkadiusz
Polecam usługę internetową AIRMAX Opole. Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego internetu! Tę firmę tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Można zadzwonić i zapytać o każdą sprawę. A jeśli wolisz pisać, możesz zalogować się na e-Bok. Unikalne dane do logowania AIRMAX są podane w umowie.
Tomasz
Korzystałem z internetu Airmax bez umowy (np. prepaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jednak nie jest dobrym pomysłem proste przeglądanie komentarzy osób, które nigdy nie podpisały umowy na usługę. Uważam, że większość komentarzy to bzdury opowiadane przez kogoś, kto ewidentnie nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli chcesz uzyskać wiarygodne informacje na temat Airmax internet, to nie powinieneś patrzeć na forum dla niezalogowanych użytkowników (NIE jest ono wiarygodne).
Maksymilian
Z usługami Airmax jestem związany od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax jest firmą godną polecenia; wykonuje usługę na wysokim poziomie i w stałej jakości. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne; nie licząc awarii po stronie tauronu. Ceny są adekwatne do osiąganych prędkości; to też jest ok. Naprawdę polecam ich.
Jan
Korzystałem z internetu Airmax bez umowy (PrePaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Po prostu nie patrzcie na to co piszą w sieci osoby niepodpisane. Uważam, że prawie wszystko to bzdury opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy w życiu nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje Cię forum internetowe Airmax (zwłaszcza anonimowe), przeczytaj opinie tutaj, gdzie pisać mogą tylko zarejestrowani uzytkownicy.
Arkadiusz
Jestem klientem tej firmy od kilku lat. Najpierw kupowałem z Airmax internet do telefonu w opcji na kartę. Po przeprowadzce pod Opole, gdzie wszyscy operatorzy mieli problem z zasięgiem, Airmax zaproponował mi najpierw światłowód bez umowy, żebym mógł sobie bezpłatnie przez 2 tygodnie przetestować zasięg, prędkość, stabilność itp. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Do tego okazało się, że Airmax oferuje bezprzewodowy internet światłowodowy, co uratowało mój nowy dom i ogród przed wjazdem ciężkich maszyn. Jestem w 100% zadowolony, pozostali domownicy chyba też.
Emil
Z firmą Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Konsultanci bardzo mili, pomocni i doskonale rozeznani w oferowanych usługach. Nie ma się wrażenia jak na infoliniach dużych operatorów, że rozmawia się z kimś kto pracuje pierwszy dzień. Jeśli dla kogoś jakość obsługi klienta jest sprawą priorytetową, to szczerze polecam Airmax Internet. P.S. Można testować łącze za darmo chyba przez miesiąc, więc warto spróbować.
Stanisław
Bardzo polecam! Koszt abonamentu niski, a jakość od początku rewelacja. Wcześniej miałam tak słaby internet stacjonarny, że żeby cokolwiek zrobić na komputerze, musiałam sobie udostępniać internet z telefonu. AirMAX to kompletnie inna bajka. Mogę oglądać filmy w najwyższej rozdzielczości, gdy w tym samym czasie mój mąż (programista) pracuje na kilku urządzeniach, a w drugim pokoju synek ogląda bajki na Netflixie. Po roku nie zauważyłam pogorszenia prędkości czy obniżenia stabilności. Pracownicy biura obsługi klienta bardzo mili i pomocni. Kiedyś dzwoniłam późnym wieczorem w piątek i szybciutko odebrali (okazało się, że problem leżał po naszej stronie, nie AirMAX, co błyskawicznie zostało zdiagnozowane).
Leon
Najlepszy internet jaki jest w Opolu z książkowym supportem. Zanim zdecydowałem się na światłowód AirMAX granie w gry online czy obejrzenie czegokolwiek dłuższego bez przerywania (w przyzwoitej jakości, nie w formie pikseli) było niemożliwe. AirMAX to internet bez limitów, bezproblemowy i bezobsługowy. Polecam!
Eugeniusz
Byłam klientką firmy Airmax prawie 10 lat i ani razu nie miałam zastrzeżeń. Niestety, musiałam zrezygnować z internetu stacjonarnego w związku z przeprowadzką na północ Polski. Wprawdzie Airmax oferuje możliwość przeniesienia internetu do innej miejscowości, jednak poinformowano mnie, że w nowej lokalizacji mogłabym mieć spore problemy z zasięgiem. Bez problemu wypowiedziałam umowę. Pan na infolinii był bardzo miły i pomocny, chociaż de facto nie musiał, bo rezygnowałam z ich usług. Dziękuję za uczciwe podejście, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie i kupę lat współpracy 😊.
Maciej
Operator godny polecenia. Mam już trzecią umowę i nie mogę powiedzieć złego słowa ani na jakość łącza, ani na kontakt z obsługą, ani na koszty. Patrząc na aktualny cennik internetu Airmax, to wychodzi sporo taniej niż u największych operatorów przy podobnych parametrach.
Ryszard
Posiadam internet Air max od 2015 roku w domu, a od 2021 roku również w firmie. W obu miejscach radzi sobie bardzo dobrze. Air max to lokalny operator, ale jego usługi są na co najmniej europejskim poziomie. Cieszę się, że lata temu zaufałem małemu dostawcy, a nie wybrałem rynkowego giganta jak większość moich kolegów-przedsiębiorców.
Karol
Bardzo dobra jakość połączenia, brak jakichkolwiek przerw w dostawie usług, przystępne ceny abonamentu i super promocje. Polecam AirMAX Internet! Cennik znajduje się na ich stronie, gdyby ktoś chciał porównać.
Jakub
Mamy z Airmax internet światłowodowy i jesteśmy bardzo zadowoleni z prędkości i stabilności łącza. Obsługa klienta 10/10, profesjonalna, zaangażowana i uprzejma. Za każdym razem, gdy potrzebowaliśmy pomocy, pan z obsługi od razu wiedział co robić i cierpliwie wszystko tłumaczył. Absolutnie nie czuliśmy się zbywani - nawet przy którymś z kolei telefonie tego samego dnia 😉. Szczerze polecam operatora Airmax i światłowód AirFiber!!
Piotr
Airmax światłowód opinie ma różne, niektóre bardzo mnie dziwią, bo w mojej firmie internet działa jak należy od pierwszego dnia po podłączeniu. Teraz (to już prawie rok) też chodzi super. Przez cały dzień transfery są wysokie, bez odczuwalnych spadków. Strony błyskawicznie się ładują, programy i aplikacje działają bezproblemowo, spotkania online przebiegają bez żadnych zakłóceń. Niezależne speed testy pokazują parametry takie jak w umowie, a czasem nawet wyższe. Ja polecam ten światłowód.
Damian
Polecam Airmax Internet, zasięg mam taki jak nigdy. Nawet gdy mieszkałem w centrum Wrocławia internet nie chodził tak szybko. Strony od razu się ładują, platformy VOD działają bez problemu, żadnych pikseli ani przerw w trakcie seansu. Ping jest niski, więc można śmiało pograć. Testowałem łącze przy mocnym wietrze, ulewach, burzy i śnieżycy. Daje radę. Na początku miałem parę pytań, więc kilka razy rozmawiałem z obsługą techniczną i zawsze spotykałem się z pełnym profesjonalizmem.
Amadeusz
W 100% polecam Airmax. Cennik jedynie trochę wygórowany jak na lokalnego operatora, ale za to jakość internetu super, także po czasie, nie tylko na początku. Właśnie minął rok od podpisania pierwszej umowy. Internet śmiga o każdej porze dnia i nocy, nawet przy większej ilości podłączonych urządzeń. Panowie z obsługi technicznej bardzo mili, dostępni 24h/7. Nie ma co się zastanawiać, bierzcie okres testowy i sprawdźcie sami.
Mirosław
Polecam AirMAX Internet, zestaw startowy sama bez problemu uruchomiłam, a specjalistką IT zdecydowanie nie jestem 😉. Ze zdalnego wsparcie technicznego korzystałam raz na samym początku i bardzo mi pomogli. W życiu nie wpadłabym na to, że mam przestarzały modem. Wymieniłam i wszystko mi działa Netflix, social media itp. Większych wymagań nie mam 😉. Polecam każdemu!
Mieczysław
Internet rewelacja, każdemu polecam firmę Airmax! Zresztą ilość pozytywnych opinii tutaj i w Google mówi sama za siebie... Trochę bałem się o zasięg w mojej lokalizacji, bo każdy operator ma tutaj problem, ale zobaczyłem, że kilkanaście kilometrów od mojego domu znajdują się z Airmax nadajniki (mapa jest u nich na stronie). Internet działa świetnie, umowę można podpisać na czas określony lub nieokreślony, jak kto woli, ceny są adekwatne do jakości. P.S. Poproście o okres testowy. Jest darmowy i niczego się nie podpisuje, więc warto.
Iwonka
Dobry operator za dobre pieniądze. Początkowo sie wahałam ale poczytawszy opinie w internecie zdecydowałam się skorzystać z darmowego okresu testowego i tak juz zostałam u Airmax 2 lata i napewno moja współpraca na tym sie nie zakończy.
Łukasz
Mając do wyboru duże koncerny telekomunikacyjne a lokalne firmy wybrałem tego operatora. Głównym atutem co przechylił szalę na swoją korzyść było biuro obsługi klienta gdzie mogłem porozmawiać z doświadczonym personelem a nie z jakimś robotem co mówi regułki. Prędkość i działanie usługi na bardzo wysokim poziomie. Awaryjnosć na zerowym poziomie. Jeśli chodzi o ceny to przystępne i konkurencyjne, cennik na stronce dostawcy.
Zofia
Opinia moja będzie krótka a treściwa. Prędkość która została mi zaproponowana jest osiągalna zgodnie z umową. Cena adekwatna do świadczonej usługi w pozytywnym znaczeniu. Awaryjności brak, raz mi sie zdarzyło ale to problem u mnie w komputerze i konsultant w mig rozwiązał problem. Obsługa wyszkolona i bardzo miła. Polecam
Justa
Moja praca wymaga ciągłego szybkiego i stabilnego dostępu do łacza internetowego. Dlatego wybrała łacze SLA z gwarancją pasma u właśnie wyżej wymienionego operatora. Wcześniej mieszkałam we Wrocławiu i miała duże możliwości co do wyboru, a teraz mieszkam w wiosce. Prześledziłam wszelakiem fora opinie i wybrałam. Nie żałuje wszystko działa super i napewno dalej bedę z niego korzystać
Mieczysław
Uługa świadczona na bardzo wysokim poziomie. Zerowa awaryjność pozwala mi na korzystanie z gier online przez cały dzień i noc ;-) Obsługa techniczna wyszkolona i miła. Cała procedura od zamówienia do uruchomienia trwała 3 dni, ale myślę że byłoby szybciej gdyby nie sobota i niedziela gdzie kurier nie dostarcza wtedy przesyłki. Mając możliwość wyboru skusiłem się na tego operatora który dba o klienta a nie tylko o własną kieszeń
Sebastian
Moja słaba przygoda z poszukiwaniem dobrego internetu dobiegła końca na korzyść z Airmax z którym podpisałem umowę. Mieszkam w małej wiosce pod Bolesławcem gdzie dobrego dostawcę internetu szukać ze świeczką. Airmax został mi polecony przez koleżankę która korzysta parę lat ale w mieście i nie narzeka. Postanowiłem spróbować. Na starcie zostałem miło obsłużony przez konsultanta który zaoferował mi 2 tygodnie darmowy test z dowolną prędkością. Zestaw dotarł do mnie praktycznie po jednym dniu. Instalacja bardzo prosta posiłkowałem się filmikiem ze strony operatora. Testowałem pakiet 300Mb bez limitów i przy tym juz pozostałem na umowie.
Jurek
Airmax Internet to firma, która oferuje usługi dostępu do internetu. Ich usługi są dostępne w wielu regionach i cieszą się pewnym uznaniem. Jako użytkownik ich usług, zauważyłem, że prędkość i stabilność połączenia są zazwyczaj zadowalające, co pozwala na komfortowe korzystanie z różnych aplikacji online. Obsługa klienta jest pomocna i reaguje na zgłaszane problemy w stosunkowo krótkim czasie. Niemniej jednak, czasami mogą wystąpić drobne przestoje w działaniu usługi, ale to się rzadko zdarza. Cena usług jest adekwatna to otrzymanej usługi. Ogólnie rzecz biorąc, Airmax Internet to dobry dostawca internetu, ale ważne jest regularne monitorowanie jakości usług i porównanie ich oferty z innymi opcjami dostępu do internetu dostępnymi na rynku.
Sebastian
Mieszkam w miejscu, gdzie mam mały wybór jeśli chodzi o firmy internetowe, więc miałem niewiele nadziei. Jednak po podłączeniu usługi internetu z AirMax byłem zadowolony. Strony otwierają się szybko, filmy nie buforują, a połączenie jest stabilne. To znacznie przewyższyło moje oczekiwania. Gdybym miał komuś polecać, z czystym sumieniem poleciłbym to każdemu, kto przebywa w podobnej sytuacji. Dzięki temu rozwiązaniu mogę teraz swobodnie korzystać z internetu, wykonywać pracę zdalną i utrzymywać kontakt ze znajomymi w Anglii bez żadnych kłopotów.

Oceń operatora


dodaj też opinię


Kilka informacji i faktów na temat operatora

1. Czym jest internet Airmax?

Internet Airmax to usługa szybkiego Internetu, która jest dostępna na całym obszarze południowo zachodniej Polski

2. Dlaczego Airmax to najlepszy wybór dla domu i firmy?

Airmax to najlepszy wybór dla domu i firmy, ponieważ jest to niezawodna i niedroga usługa szybkiego internetu. Airmax ma również wiele planów do wyboru, więc możesz znaleźć idealny dla swoich potrzeb.

3. Jakie są niektóre cechy Airmaxa?

Niektóre funkcje Airmax obejmują nieograniczoną ilość danych, brak umów i bezpłatną instalację oraz darmowy okres testowy.

4. Podsumowując, Airmax to najlepszy wybór dla domu i firmy, ponieważ jest to niezawodna i niedroga usługa szybkiego internetu.